Ja koristim dark temu na forum ima 10 godina...
Dolje na dnu biraš tip teme...
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Printable View
Ja koristim dark temu na forum ima 10 godina...
Dolje na dnu biraš tip teme...
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Moze li mi neko objasnit kako mogu da se logujem sa racunara na poslu,a sa tapatalka i kucnog notebooka ne mogu - wrong pass?
Proradilo...isti pass nije prolazio...nemam pojma zasto.
Thanks
Sent from my SM-G985F using Tapatalk
ljolj,mod za mobilne proradio :)
Kako radi tapatalk na iphone?
Meni toliko baguje da bas ne znam sta da radim
Dok ostali forumi rade kao puslice
Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a
Ko jos koristi Iphone ma ovu krizu[emoji16][emoji16][emoji16]
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Zdravo! Ne mogu se pretplatiti na RSS feed. Na primjer, https://forum.cdm.me/external.php?type=RSS2&forumids=88 se otvara sa računara, ali dobija grešku 403 ako stranici pristupa RSS čitač. Cloudflare blokira pristup kao bot, ali RSS je upravo ono što treba pročitati. Molim, dodajte RSS putanje u Cloudflare izuzeća
Je li do mene ili nesto nije u redu sa forumom? Slanje postova traje i do 15 sekundi.
Možda je do tapatalka pošto mi se isto dešava na više foruma.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Ne koristim tapatalk.
Dupli postovi konstantno, upozorenja da sacekam izmedju postovanja...a kad kliknem Post Quick Reply, Chrome kaze "do you want to leave the page?"
Nesto nije kako treba :thinking:
Nije samo do ovog foruma i na drugim je otežano postovanje i slanje poruka.
https://instagram.com/highlander_brushes/
I meni, ali kad kliknem leave page, odvede me na go advanced, što u mom slučaju znači da je već postavljen post, samo se vrnem nazad i refreshujem
Predjoh na IOS i ne mogu da pristupim forumu.
Chrome ne otvara, safari ne otvara, tapatalk ne otvara...Uopste se ne ucitava stranica
Bio IOS 15, sad 15.6 i nista.
Problem nastaje kada pokusam da pristupim preko WiFi mreze (Mtel optika)...
Cim prebacim na mobilni internet(isto mtel 68) odma otvori.
Probao guglov dns, nece.
Pa me samo uputite, da li da se zalim mtelu ili je stvarno problem sa forumom?
https://i.postimg.cc/PqmkYwK2/Untitl.../Untitled1.png
https://i.postimg.cc/W4Rvdnmd/Untitled.png
Resetuj taj mtelov router pa probaj onda.
Nije do foruma.
Ni da mrdne...Resetovao sve
Probao sam i na ruter direktno dns da promijenim...
Moze li biti nesto od opcija iskljuceno? Ima onaj Huawei gpon terminal(dje dolazi optika) i onda onaj divlji Netis ruter sto ima 4 antene(a nema 50 grama u njega)
Sad kopam, sve mi djelje normalno :thinking: Mada svi ostali uredjaji rade normalno, sam Iphone radi normalno, jedino ovaj forum nece da otvori
Evo zadnja dana na email mi stize obavjestenje da neko pokusava da mi se uloguje u profil. A gle cuda,moja IP adresa[emoji1787]. Cim udjem preko TT evo email.
Zna li neko u cemu je rijec?
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Failed Login Notification on Cafe del Montenegro
Evo dva tri dana non stop mi stizu mailovi da se neko pokusava ulogovati...
Da nije Rookie opet dosao u posjed sifara?
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ja sam rijesio tako sto sam promjenio sifru i od tada tj juce ne dolazi e mail.
Posto odje moderatori su na godisnji, moramo se sami snalaziti......
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
i da jesmo i da nijesmo nista vam pomoci ne mozemo....Admini su prilično neaktivni a mi nemamo ingerencije tako da mijenjajte šifre, snalazite se...ja pristupam forumu sa tri mjesta i svaki put mi stize e mail da neko sa tog i tog uredjaja pokusava da se uloguje i trazi mi da potvrdim da li sam to ja....
Ne ne,nije to isto. Ne pricamo mi o tome
Failed Login Notification on Cafe del Montenegro stize ova not.
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
sad cu pokati adminu...
Ne mogu da editujem post, pff koje smeće od foruma.
Pored duplih topica. problem sa skrolovanjem dalje od 20 postova.jednostavno stoji crnilo i nema dalje
Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...eacc29502a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9d0944b2bc.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ad5d17ab83.jpg
Ako imas vpn ili private dns,zna om da pravi takvu vrstu problema.
Sent from my SM-N980F using Tapatalk
Nije do vpn. Imam isti problem zadnja dva dana.
Sent from my S22+ using Tapatalk
Isti problem i kod mene..
Sent from my iPad using Tapatalk
Isto...
Sent using Tapatalk
Ja sam imao samo danas oko 15 sati probleme.
Više nemam.
Naravno pričam o TT.
Poslato sa kompaktne pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Kad se ulogujem preko telefona, otkucam poruku i krenem da posaljem, izbaci me i moram ponovo da se logujem.
?
Pretpostavljam da promjena nicka nije izvodljiva?
Imam problema pa samo ako neko moze da mi objasni sta je razlog. Naime clan sam foruma preko 3-4 godine sa drugog naloga na koji nikad nisam mogao da komentarisem. I sad sam zaboravio sifru, napravio novi nalog jer proslom ne mogu da pristupim. Ali ni na ovom ne mogu da komentarisem na mnogim temama, sta je razlog?
Znaci 3-4 godine nisi mogao da komentarises ali ti to nije smetalo niti ti je palo na pamet da pitas zasto ne mozes nego si sad otvorio nalog samo da kazes da nemas pristup nalogu sa kojeg nikad nisi ni mogao da komentarises?
Ne znam, mozda je do mene ali zvuci cudno.
Elem. javi mi se privatnom porukom sa sledecim detaljima:
1. korisnicno ime na koji vise ne mozes da se prijavis
2. e-mail adresa koja je povezana sa tim nalogom
Imam problem sa forumom preko TT. Svaki put moram da dodam forum i ponovo da se logujem. Ovo je od TT podrske
Thanks for the extra info and for the good news!
I'm so glad to see you didn't have problems today.
Unfortunately, the problem is still there.
Now that you gave me the forum name, I was able to look it up, and that forum definitely has a problem with the Tapatalk plugin. I'm surprised it even works at all.
I contacted the forum admin with a request to update the plugin. Please report the same thing at the forum if you can.
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ne vidim da se jos neko zalio a i ja licno nemam tih problema preko TT-a.
Ne kazem da ti nemas, samo bih rekao da je vise do specificnog slucaja (model telefona ili sta vec) nego do foruma.
Ako je pak problem pomenuti TT plugin na forumu onda nemas srece jer trenutno nema nikoga ko bi taj problem mogao da rijesi.