Nisam to probao ali mi nekako maline i alkohol ne idu zajedno :)
Printable View
Nisam to probao ali mi nekako maline i alkohol ne idu zajedno :)
Mija ocekivanja za malinovaču su bila visoka, ali se nisu ispunila.
Sent from my Pixel using Tapatalk
Ja baš sve rakije pijem, neku manje-neku više, ali ako je dobra - popijem vazda s merakom :)
Sent from my P10+ using Tapatalk
Meni se sljiva u zadnje vrijeme bas svidja pa ovaj jelicki najcesce roknem :)
I meni je '18, počela u znaku šljive, jedno 13 boca Jezdić imam naslagane od 01.01 (skupljam ih) :)
Sent from my P10+ using Tapatalk
Praznih :)
Dabome, prije kad nije bilo ovih industrijskih dobrih rakija, smrdljiva "Zlatna" je bila premija, $ecam se 70 sam ih nazida bio, što dunje, što kajsije, i proda ih taman na forum ođe po 0.50c po komadu [emoji38]blue:
Sent from my P10+ using Tapatalk
Ohhh mati moja! Kakav "mind fck"! [emoji23][emoji23][emoji23]
Pomalo, ali sigurno, sustižem bačvu kao mjernu jedinicu. Awwwwww <3
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...91db08ee2d.jpg
Neki hibiskus, nešto tako.
0.03 Kahlua
0.03 Konjak, bilo koji, samo da nije neki bas jeftin
0.03 Baileys ili Carolans
Dvije kocke leda
Uhh [emoji41]
Sent from my Pixel using Tapatalk
Tri dana kapi alkohola popio nisam! https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a967d748be.jpg
nazdravimo u to ime.
Nikad od mene gospodina... #tuga https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...49cc7e66a6.jpg
E to bas nije neko vino...ruku na srce...
Smece pravo
Pa dobro, vi ste gospoda, ja nisam.
Za mene postoji alkohol i ne-alkohol. Sve ostalo je manje bitno i upravo zbog toga, ja nikad gospodin, kao velika vecina vas, necu biti.
Pij druze no sto, vrijeme se zaustavit nece.
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Sad mi se pije varenika koje sam inace popio litar i po danas. Medjutim kad sam fizicki aktivan plus se najedem przene ribe za rucak i prsute i sira za veceru litar i po dodje kao dvije kapi. Varenika mi se pije, a picu, vodu.
...picu vodu jer varenike (varevine) nema...
Što mi se pije noćas, zaboga?
Nalećeh na neki popust, 5,5 funti, inače ga ne bih ni pogledao! Ali, kad je već tako jeftino, rekoh: zašto da ne... https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...329234691f.jpg
Coffee avocado smoothie :)
https://s13.postimg.cc/4n40zaxo3/IMG...317_122841.jpg
Hhaaahaaha aaaaaa seektaaašuuu!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Health life care
Dobro kaže @goozica! Sektašu! Danas si naša' kafu sa avokadom da piješ! [emoji38]blue:
Selimo se brzo na margaritice i tekilice. Viva la México.
pravi si mi sex & the city gossip boy [emoji38]
Otrova te taj brod, moj preki [emoji2]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hahahahahhah a okle.
Zarić dunjaaaa
Sent from my P10+ using Tapatalk
U kafani.
Pije mi se ona kafa sa likerom, tipa Carolans.
ja izadjem na ovu kisu i napijem se vode, ako mi se sto desi odem u dom zdravlja a ako mi se nesto ne desi onda ne idem u dom zdravlja nego nastavljam svoj zivot, obicno na onu prljavu kisu iz afrike moram u dom zdravlja i tada mi doktor kaze desi bre malo cete boleti stomak nista strasno, prica ekavicom jer je iz srbije lik
Jedan od razloga sto volim da dolazim u Njemacku jeste da se relativno jeftino moze kupiti kvalitetno pivo. Ove na slici su uglavnom 89 centi u obliznjoj prodavnici. Pola ovih boca-ljepotica sam upravo kupio da mi posluze kao foto model. Prije nego im cika Ostoja otvaracem ne uzme nevinost:devilish:
A one Ostoji uzmu pamet:very_drunk:
Attachment 156948
Od podna do sad, popih ovaj crnovinski špirit. Sad moram da otvorim ovu bogougodnu vodku da se dovedem u livio sa ravnom zemljom... https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...760e862605.jpg