Nista postici nećeš.
Poslato s Jadrana
Printable View
Nista postici nećeš.
Poslato s Jadrana
Plati komšijama neka urade izolaciju poda :D. Vjerujem da je najbolji način ako imaš visok plafon da uradiš spuštene sa prostorom između. Eventualno taj prostor da se popuni nekom vunom ili slično
Ne mogu, posvadjao sam se sa go*nima:)
gledao sam te sisteme na netu i ima prostora jer su visoki plafoni, nego me interesuje radi li ko to odje, a da se razumije, koje materijale stavljaju itd. Vidim po Srbiji ima nekih firmi koje djeluju ozbiljno. Ustvari ono sto me najvise interesuje je li neko probao to da radi, ima li svrhe
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
Zna li neko dje moze da se ocisti sistem od auto klime? Zaribo kompresor i napravio šljaku u sistem.
Ima li ko kakvog gipsara ?
Ne trebaju mi nikakvi fini radovi.Nego plocama da neke postojece otvore samo da zatvorim .Tako da mislim da se rabota moze za 2sata zavrsit..
Sent from my Le X620 using Tapatalk
Ima li ko nekog enterijeristu ili dizajn studio za preporuku?
Ima li neko iskustva sa majstorima koji ugrađuju one roletne što se stavljaju sa spoljnje strane prozora. Isto ako znaju što je bolje kao zvučna izolacija - plastične ili aluminijske. Koliko bi to koštalo po kvadratu?
Samo da nijesu one kao što su iza Delte - kako ono buči čim malo dune, čitavu zgradu su prekrili onim trepetljikama.
Ne znam da je baš roletna neka izolacija...Kvadrat ti se kreće od 50e,ima par kontakata,pa ako si zainteresovan pusti pm
Послато са D2533 уз помоћ Тапатока
Ako na prozoru vec nema roletne, malo je problem da se naknadno stavi. Mora ići vanjska kaseta i često se dešava da zaklanja mali dio prozora.
Znate li nekog da radi kvalitetno i povoljno staklena vrata? 205/80 građevinski otvor (gipsani zid) ? Dolazili su iz MG stakla ali su neozbiljni prilično, prvo su bili dosta konfuzni a drugo eo ih 5 dana čekam da mi daju ponudu...
Sent from my P10+ using Tapatalk
Podrucje Podgorice. Broj telefona i adresa nekog ko moze da mi zavari nesto, to jest prepravi. Jednostavan posao, bilo ko
@ dimic - poslao sam ti poruku, nego nijesam siguran ako je pošla. Kad ih šaljem nešto mi nema ništa u sent items!? Ako je ne dobiješ, ako možeš da postuješ ovdje, ako to nije protiv forumskih pravila.
@ montenegrina - postoji već ugrađena roletna čiji su elementi (profili) oštećeni, pa ako bi našao profile neđe, možda bih mogao i sam da ih ugradim ako to nije veliki posao jer su ok one vođice sa strane i mehanizam. Ili ako ima ko da preporuči majstora ako su oduševljeni sa kvalitetom i cijenom...
Preporuka za kuhinju i plakare po mjeri?
Kada je stan pravljen nečijom greškom je kada malo kraća, tako da ima malo lufta do pločica sa jedne strane, uže, gornje strane dje je česma. Probali smo silikonirati, probali BISON trake, ništa, sve to traje jedno krtako vrijeme a onda kap po kap kaplje. Imate li neku preporuku čime to odraditi a da je otporno na vodu?
Silikon je otporan, kod mene jednom godisnje silikoniram, vremenom pocrni i pohaba se. E sad ako je veci razmak, ne znam, isto silikon valjda. Ja sam probao jednom i sa auto kitom, nadajuci se da cu trajno rijesiti, al nije valjalo. Dobro se moraju ocistiti i osusiti sve povrsine i onda silikon(soudal jli neki bolji) i ostaviti da se susi, makar 24h.
Preporuka za nekog da prebaci (montira) klimu iz jedne sobe u drugu?
Sent from my LG-H818 using Tapatalk
069/422-157, preporuka za momka.
Ima li se đe uzeti štok bez vrata? Bio sam u Kips - nemaju. U gipsani zid sam ostavio 205/80 otvor, 15cm za štok, za gore-pomenuta staklena vrata, ali ko god da radi sa tim vratima ili nema štok ili imaju samo male aluminijumske diskretne. Ovako mi je to riješeno u drugom stanu, mada je odavno postavljeno pa pojma nemam ko je to radio.
Znam da mi može stolar to napravit ali reko' da se ne cimam ako ima đe gotovo da se uzme.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...429a527205.jpg
Sent from my P10+ using Tapatalk
Bitrate ja bi taj stok odradio od medijapana. I jos izaberes bonu koja ti najbolje odgovara
Sent from my iPad using Tapatalk
dje da pogledam sobna vrata ( da su oko 150) i pristojna ulazna blind(300)
Rai-M, Nikšić, tamo sam ja uzeo blind za 300 taman. Što se tiče sobnih vrata za te pare ih uzeh u Kips, skroz pristojna pa neka pričaju da su papir goli, nešto mi se ne čini baš, evo vrijeme će pokazati. Uostalom, bilo je i jeftinijih dosta pa moguće da su na ta mislili da su "papirna"...
Ko mi može uraditi copy/paste ovakvu policu za ispod TV-a?
https://uploaduj.me/Storage/Slike/Up...1519723254.jpg
hvala.sad sam gledao sajt.izgleda dobro i pristupacno.sirok izbor i sobnih.izdvojicemo jedan dan za niksic.ne znam sta bi me drugo naceralo da odem u nk.:)
Ja ova blind uzeh "na slijepo", tj. na preporuku, sjutradan mi ih doćerali za PG, zadovoljan sam i baš su lijepa. :)
Ako dobro vidim ovaj stalak je predvidjen da stoji na sredini prostorije i ima mogucnost okretanja za 360 stepeni. Ako ces nas ovo onda je koomplikovano. Ako zelis ovakvu varijantu uza zid onda panel.direktno na zid i tempered glass na nosacima zidnim za stakla
Sent from my E2303 using Tapatalk
Da, ovo na zid je prosto. Nego, kad si pomenuo već, jel neko prodaje takvo staklo ovuda? Ima neko ojačano al se i ono lomi na malo jači udar, kamoli ako padne. Za ovu gore varijantu trebalo bi staklo biti makar 30cm široko, pa nosač mora malo više hvatati jer ne znam kakva mu snaga treba da se ne iskrivi ako drži staklo samo na 1cm dubine(recimo), preveliko opterećenje na tako malu površinu.
Dobro, ne mora baš ovakav nosač, može i neka klasika sa strana, pogledaću malo po gradu da nema slučajno đe šta gotovo. :)
Moglo bi se napraviti i ofarbati. Ako već gledaš, pogledaj u Šehermajer,mada ne znam đe su se preselili. Oni su tih stvari imali po porudžbini.Ako ide na dva nosača, onda panel nešto deblji i uvuče se unutra. Malo kutara al može se
Nikakvi panel, imam tu već gipsani zid obložen kamenom (dupla ploča). Mogli bi bez problema mislim tu dva nosača na tiple za gips
Aha, ti bi staklo direkt na zid. Onda nosači trebaju neki dobri. Problem je što sam kod nas gledao max 2cm da kače stakla. To ti mora neko ko sa istim radi reći dal ono može trpjeti cijeli težinu na tako maloj površini oslonca. Lako je staklo izrezati i ispolirati al sve džabe ako ne drži tj puca. A ako staviš kakve široke nosače,onda gubi na eleganciji.
Iskidaš zid u debljini stakla i uvučeš isto za nekih 5cm unutra :D
Pitaj u Genivey oni rade sa staklom. Imaju nekakav sajt, imas tamo kontakt. Mada je ovo fantastika za naše majstore.
Poslato s Jadrana
@Dutch - daj kontakt, treba da radim šank sto, ako radiš takve stvari.
Kontakt tel nekog ko prodaje i postavlja dekorativni kamen, kako li se vec zove?
Bojan (odličan keramičar) će ti to završiti, barem je meni odradio dobar posao.
069517431
Što se tiče kamena, ako ćeš prirodni onda pored novog Volvoxa odma imaš odličan izbor 30-45e po m2, u zavisnosti od kamena.
Što se vještačkog tiče, Kips i Stone Desing, odmah posle krivine kod trafostanice put Mareze.
Sent from my P10+ using Tapatalk
Aha, odradio sam dio zida za TV u dnevnoj prirodnim kamenom.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0096de5586.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fa0702744b.jpg
Sent from my P10+ using Tapatalk
aaao sto je kablova.. :/
Ovo meni izgleda super ali brate vidjeces i sam posle odredjenoig vremena dosadi.
Pricam iz iskustva, docice ti na kraju kuca ustvari kao lokal. Daj malo drveta i neceg toplog. Mici te neonke i cuda