Vjerovatno opet u Megu
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Printable View
Vjerovatno opet u Megu
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Kakav Run and Gun sinoć u Laktašima.
Igokeini ameri izdivljali, a igokea izgubila. Rezultat duge četvrtine je bio 37-36 :stupid:
Prije neki dan partizan-zadar ludnica od meča. Neki novi vjetrovi duvaju ABA ligom ili još uvijek nijesu ozbiljno shvatili da je počelo takmičenje
David Pick@IAmDPick
Source: Memphis Grizzlies second-round pick Rade Zagorac negotiating a stash deal with Red Star Belgrade.
Očekivano u Zvezdu... :)
Eee trt ako predje gasi ligu.
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
Ja bih volio da im dodje, cisto da se vidi o kakvoj se prevari od igraca radi. No je ovo tweet od prosle godine i sad nema nikakvog stasha.
Sto kaze Twister, covjek je prevara. I meni licno preodvratan igrac.
kapiram ja Miska, ali mi nije jasno sto ga je gurao gdje mu mjesto nije. Cus Zagorac u NBA, alo!? Kako je samo smijesno tamo izgledao ono sto sam vidio.
Trojke Lovćena protiv Ohrida 18 od 27
Teodo neloš protiv Dinamika. Popović utrpao 27 poena
Popović vrlo zanimljiv igrač. Mislim da ima kvalitet i za Budućnost.
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
On bi se uklopio odlično, totalno drugi tip igrača od mršavih Ilića i Nikolića.
I ja lud opet ocu da gledam Mornar. Boze, na sta ovo lici
Trojka!!! :D
Sta radi kum ludi ahahahhaahahahha, e sou.
Partizan nastavlja u GSW stilu prangijanje do iznemoglosti odbrana ne postoji pa ko sta ponese.Mutina kosarka iz vremena Radnickog
Sve je to ok dok ti je procenat šuta iz igre 60%.
Kakvi su ono neradnici u Zvijezdu. A đe ćeš druže, tek je počela sezona.
Puče Fmp od oba pretedenta za trofej.
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Budućnost usamljena na 1. mjestu :D
Fin pogled sa vrha [emoji41]
zvezda i partizan izjednaceni [emoji23]
tezak si ti slucaj definitivno !
polako bice jos poraza ali vidjecemo se mi na kraju sezone
!
sezona je tek pocela !
Teško da će Čović trpjet' ovog dečka na klupi još dugo...
kao sto rekox, naredjace se ova CZ jos puno poraza...
Daleko je ovo, MILJAMA daleko od onoga sto je bilo zadnje dvije godine... E sad, da li ce CZ opet na kraju osvojiti ili ne, vise ce zavisiti cini mi se ove godine kakvi budu prije svega Cedevita i Buducnost...
Ali da su daleko, predaleko od ozbiljne ekipe kao sto su bile zadnje 2 sezone, to ce sezona pokazati... Ove godine kao sto rekox, podsjecaju ne one sezone, kad je Zvezda ulagala dosta u roster i trenere, ali totalno promasivala sa slaganjem kockica, ove godine je to primjer iz knjiga...
Samo kazem i Cedevita (kao glavni konkurent) i Buducnost (volim ih kao oba oka, ali je roster tanji nego ikad) je pitanje koliko ce moci protiv i ovako jadne CZ
Ni ova Cedevita nije neka ekipa. Napunili su roster crncima ali to je mac sa dvije ostrice. Veceras nisu dobro odigrali ali je CZ u kanalu. Ovo ce Buducnost da rutinira lagano, samo da se zadrzi (a Dzile je garant toga) tj. poboljsa totalna ozbiljnost u pristupu svakoj utakmici.
Ovi iz CZ mi nisu jasni. Radicevica ko dovede da bude drugi plej? Rocesti mora igrati po 40 min. i izvlaciti utakmica ali to ne moze dugo tako. Isto vazi i za Bjelicu i Antica.
Keselja tek da ne spominjemo.
Dejova Zvezda bi ubila ovakvu Cedevitu 10 razlike lagano.
da je jadna zvezda ne bi dobila BARSELONU poraz na jednu loptu od zalgirisa!!! jedini promasaj kod ove ekipe je keselj,podhitno da leti iz ekipe(vise bih volio da vidim radonov-a).ceka se povratak DANGUBE ! ovi mladi igraci ce siguran sam da ce steci veliko iskustvo kroz EUROLEAGUE BASKETBALL !!!
za nedelju dana zvezda je odigrala 4 utakmice.SAD IDE utorak-himki,cetvrtak-makabi,pon-mzt cetvrtak ili petak-bamberg pa partizan itd itd...paklen raspored zvezde
jos jednom vidimo se boze zdravlja na kraju sezone
!!!!
Cedevita večeras loša, ali Zvijezdina igra lošija. U prvom poluvremenu 11 izgubljenih lopti. 2 poena u drugoj četvrtini poslije 4, 5 minuta. Antić mora da na terenu "podiže" igrače da bi odradili svoj dio posla. Nije tip top ekipa, ali sa boljim pristupom i zalaganjem može puno bolje. I ovo večeras prva petorka zamalo da izvuče, iako je Feldin pravio velike greške, a Lesor igrao samo prvih 7 minuta.
Da je frka vidjelo se odmah poslije tekme sa Bud, a koliko ja pročitah već je dogovoreno da Wright iz Igokee krene od decembra u Zvijezdu, mada oni sa SK rekoše ima potpisano do Nove Godine. Čitam da je i Kolton Ajverson, 28 god, 213, na meti Zvijezde.
Kako god, poslije prošlogodišnjeg rekorda ABA lige ovo djeluje kao iznenađenje.
A joj al si ti zadrt moj druze... Kakvo crno gledanje na kraju sezone te spopalo...
Osvojicete 90% i ? sta ces onda da pises... dje steee miseviii, ZVEZDAAAAAAA, SAMPIOOON, AAAAA BUUUU...
Nije poenta to, ja samo kazem da ova CZ K.urca ne valja u odnosu na CZ zadnje dvije godine, a to ce ti najbolje pokazati rezultati u EL ... Opet kazem, sumnjam da ce ovo trpjeti, i ocekujem da se dodatno pojacate...
To sto su za 7 dana odigrali 4 utakmice je isti ritam koji igraju i ekipe iz EuroCupa, da ne kazem skoro 80% ekipa aba lige, posto svi igraju neki *****, fiba kup ili neki djavo...
Moja poenta je da je ova CZ, ranjivija 100x nego prethodnih sezona i da se ove godine necu 1% iznenadit da ih neko skine sa trona, dok prethodne dvije sezone o tome nisi mogao ni da sanjas... to je sva poenta... ;)
Zvezdini transferi su dosta prosječni, ne može ni trener da izmisli ne znam što. Izdanja u Euroligi su iznad očekivanja svakako.
Mene iritira Antić koji konstantno vrši pritisak na sudije, redovno dobija tehničke i glumi nekog Jordana ABA lige. Pfff :chargrined:
Rochestie im je 70% ekipe, ne pamtim da je ovako igrako u Maccabiju ili Lokomotivi...
Sigurno će dovesti nekog, jer onaj Kešelj ne služi ničemu, a centar Janković napravi faulove za sekund.
Cedevita kad počne sa 4 crnca u postavi da igra, pihhh... Još Zdovc odmah nakon pobjede izjavljuje da su najbolja ekipa lige. :upset:
http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1317612
keselj samo sto nije napustio zvezdu...ocekuje se novo pojacanje
ima li ko informaciju ko bi mogao da dodje ? :)
Zagorac
Jok Partizanovac.
Rajt iz Igokee , Kvinsi Miler ta se imana vrte
Ps. Nakon što je otpušten iz Orlanda , Rudež trenira sa Cibonom.
Bivši NBA igrač , bek šuter Džon Dženkins , navodno bi mogao zavšiti u Igokei.
Rade Zagorac , koji je otpušten u Memfisu , trebao bi u Valensiju , ali ima i ponudu od Partizana.
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Rajt iz Igokee u Bamberg.
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Znao sam čim je Portal Anal prenijela vijest da ne može bit tačna.
Šteta.
Problemi u rajuhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...da1be0da91.jpg
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Kakav meč Borac-Lovćen. Odavno se nijesam ovako uživio u utakmicu.
Lovćen je gubio 18 razlike, pa je sve vratio i izjednačio za 5 minuta, pa se ovi opet odlijeoiše i na kraju meč ode u produžetke.
Lovećen ima lijepih igrača. Latković, Knežević i Korać baš fino igraju, ali onaj albijanić i vrbica samo neka su zdravo.
Vrbica je i izgubio utakmicu kad je popio bananu s leđa iz kontre. Baš je nonšalantno krenuo na polaganje, kao da je na zagrijavanju.
Po meni presudan momenat meča faulovi koraća od lopte, koji su ga isključili.
Uglavnom, simpatična ekipica i simpatična liga
Ko prenosi dvojku, isto arena?
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
Mornar 2/20
Zadar 3/21 za tri poena.
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока