ne voli nego lakovic
Printable View
ne voli nego lakovic
Tako i ja reagovah, al trazih da se to jos jednom provjeri
Sent from my iPhone using Tapatalk
* Kako bi svi potrošači bili adekvatno ispoštovani odobrena je kupovina najviše jednog komercijalnog pakovanja proizvoda.
Šta im znači ovo? 1 paket ili bukvalno 1 komad? :anonymous:
A vjerovatno paket. Ono cisto da ne dodju ljudi sto drze manje prodavnice paletama da nose
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Tj jedna kolica ?
Dodjes s full familijom i svakom das po 100e i kolica ahahahahaj
Sent from my Le X620 using Tapatalk
ne vjerujem da su kolica, oni koji se namjere da napune rezerve će samo ulaziti i izlaziti više puta i napravit još veću gužvu, sumnjam vala da će lične uzimat na kasu glupo bi bilo a obezbjeđenje nema trika da može zapamtit svakog
Tesko nama na sta smo spali ako bude takvih scena. Kako da se sprdam Amerikancima i njihovom Crnom Petku ako se kod nas pocnu slicne stvari desavati zbog salame?
opet zboravljate đe živite? Hiljadu posto će sjutra tamo biti krkljanac kao da je poslednji dan života! Ja ne mogu zaboraviti kad je preko puta Sahat kule otvorena neka robna kuća, zaboravila sam sad koja je to bila, ali tamo je cijeli dan bukvalno pun parking ljudi bio i u jedno su trenutku ljudi puštali u prodavnicu, onoliko koliko iz nje izađe?! Šou, zbog recimo nekih oklona koji su se dijelili svakome stotome, ili za kupovinu od-do tako nešto...ma ovamo će da bude ludnica nemam pojma kad je pametno otić, ja iskreno čekam za neke stvari da se otvori jer sam inače tamo trgovala i već sam rekla meni je tamo najidealnija kupovina bila, a što ne iskoristiti na i inače jeftijnije cijene ne kupiti deterdzent za veš i sredstva za higijenu, recimo, 20 posto manje....ali sjutra će tamo čudo biti!
Idem sjutra popodne, pa taman me ispresovali...ionako mi je sve na izdisaju od potrepština i namirnica, a platu sam primila juče, tako da...limvevo i bimvelju, ako mi se što desi...
ništa, onda se vidimo tamo:D
ja odoh u lakovic na 50% da napunim kolica slatkišima :lol:
prase od goozice....ili goozice od praseta....kad smo kod slatkiša, ja sam na dijeti već duže i juče na slavu na 5 mjesta, i na svakom sam bukvalno po zalogaj pojela i noćas se opasuljit ne mogah koliko mi je loše bilo!!! Povraćala ma užas jedan i znači hrana je i definitivno moja prošlost...
Da se dogovrimo da nosimo neke zastavice kao turisti japanci da se sjutra prepoznamo u Našem diskontu hahaha.
u 10:30 kod hrama se nalazimo pa svi zajedno u voli
Organizovan prevoz?
Po koliko placamo, i sto je ukljuceno u rutu?
par vozaca ce se naci, moze petoro po kolima. svako neka ponese 30€ za voli, a 50 za lakovic da bi potrosio 25 ukoliko vazi ono 50% :lol:
u koliko otvaraju...
kampujem nocas isped...
Iznajmljujem Tamić za sjutra...https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...10110a2e30.jpg
forumaši Cafe Del Montenegro u pohodu na Naš Diskont:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...lQDOW3Yu4aeWuQ
E ne znam kakav da ce popust bit ne bih posao. Razumijem stv ljude kojima bas znaci .Ali da idem tamo dje milion dusa,kudaka,kolica ostave na sred puta ,a teguju na drugi sektor.Vj ce saobracajac trebat tamo sjutra ahaahah
A ja bih se vj opasno s nekim tamo posvadjao tako da 20% u zamjenu za stres,nikad...
Sent from my Le X620 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...92de2081f7.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c8a9b902db.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ed11c83979.jpg
Zastavice za forumase za lako prepoznavanje i ako nam neko otme pastetu ili sl. da se nadjemo i pri'pomognemo jedni drugima..
Baš vam zavidim što neću biti u PG da prisustvujem ovakvim prizorima fajta...
https://www.youtube.com/watch?v=n_adgG8Ba2Q
...za teglu Vitaminka krastavaca ili Thomy majoneza :D
Bas je prvi dan lijepo poceo... daleko bilo!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Poginuo im radnik
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2a4f6622a0.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ahahahah. Za Balkan ne znamo al za Zabjelo znamo. Hahahaha
Pravi zabjelacki marketing
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
evo kataloga ako nekome znaci nesto
http://www.novaakcija.com/viber/hdl/index.html
Ima na portal analitika da je povrijedjen i van zivotne opasnosti, al sa lica mjesta su price uzasne. Na vrh glave je pao...
http://portalanalitika.me/clanak/287...naseg-diskonta
Sent from my iPhone using Tapatalk
Slične cijene, ne isplati se cekati u nas diskont iskreno
Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
Kilo očerupane živine euro i po. Za te pare da ti se ne isplati da ga odštampaš a ne da ga držiš.
Nikad meso jeftinije nije bilo.
E tako mi te živine, to izgleda samo ka kokoška, ja mislim na 3D štampač ih štancuju, bezukus totalni :D
Skoro naručih neka domaća pilad (za koju pouzdano znam da su domaća), e meraka toga, kakvo to meso bješe...
Nemoj zamjerit ali to sto su domaca nista ne znaci ako se hrane koncetratima sa hormonom rasta, ko svi sto ih hrane.
Ako imas dje pilad da kupis sto kljucaju po livadi, to je nesto drugo, al mislim da toga nidje vise nema, sem ako neko ne drzi samo za svoje potrebe.
Tako se moze jos samo nedje teletina po sjeveru uzet, ostalo zaboravi.
A I za povrce sto prodaju domaci proizvodjaci je slicna prica. Svi imaju dio koji gaje za sebe I dio koji je za prodaju. Naravno, tretiranje hemikalijama je drasticno drugacije.
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk