Jos ni prva nedjelja nije prosla a evo sta se desava: Hapse se novinari, stavlja se zabrana naucnicima da informisu narod o vaznim naucnim otkricima, gasi se istrazivanje i borba protiv klimatskih promjena, odobrava se gradnja naftovoda preko zemlje koja ne pripada naftnim kompanijama a od koje licno profitira korumpirani predsjednik, vraca se mucenje u tajnim CIA bazama itd. Pametnome dosta. Samo budala moze da misli da Tramp nije fasista.
I da, nema se para za zdravstvo ali ima za beskorisni zid:
http://usuncut.com/news/trump-just-a...-wall-details/ :lol:
Nista od one price da ce Meksiko da plati zid. Ko bi rekao da ce poreski obveznici da plate gradjevinske projekte u sopstvenoj drzavi a ne druga suverena drzava...