Originally Posted by
Djed_Djuro
Hikoki je bivsi Hitachi. Nije losa spravica, ali ako mozes uzmi Bosch ili Makitu. Bosch redovno ima na akcijama za 50 eura. Brusilica je opasna alatka i tu se ne treba igrati sa bilo cim osim sa profesionalnim alatom. Isto je vazno koje rezne ploce ces koristiti, ne uzimaj najjeftinije nego uzmi npr Bosch. On ti kosta 1,5 € za ovu velicinu, a imas Beorol i slične š kategorije za ispod 1€, a za te pare se nemoj kockati. Rezne ploce mogu da puknu i vrlo opasne da budu, zato tu nemoj da stedis. Ako ces za neko hobi koriscenje, ti ne mozes preko 10ak tih ploca za godinu istrositi.