Sto ga faulira..kakva budala ljudi sto je ovo...
Printable View
Sto ga faulira..kakva budala ljudi sto je ovo...
qq kako izgubiše
RTCG - smece, buducnost - amateri.
Sto sam ih gledao, gledao sam, jedino sto vrijedi od ovoga gore navedenog je Sofro.
Aoooo, sad bi neko stariji reka ono poznato "ovo je namjesteno"..
Hahahah koliko nerezonskih poteza Budućnosti u zadnjih 50 sekundi. Zvijezdi koja vola ne može ubost u zadnjoj, namjerno prave prekršaje.
Jovoviću, napusti klupu
Mlad je, naučiće.
Vjerujte mi znao sam da ce se ovo desit i kad sam vidio da promasuje drugo umro sam od smijeha
Izgubili su na jedini nacin na koji su mogli da izgube.. Mada isto glupa dva faula na kraju, ne znam sta da kazem..
Ne znam je li Reynolds mogao ka kosu na kraju, mozda nije trebao trojku..
Taman sam mislio da je Jovovic razbio maler sa jakim ekipama kad oces ne moze covjek da privede rezultatski usku utakmicu kako treba pa to ti je.Za razliku od njega Dejo je bar to naucio
Ako može da se pravi novi državni projekat, tipa hor Zvjezdice. Neću da ulažem više u nešto sa luzerskim mentalitetom i inteligencijom u vidu Planinića.
Za sad, Paunić - VELIKI promašaj s obzirom na očekivano.
Dzabe sve dzabe evroliga ako ostane jovovic. Paunic direktni krivac za poraz. Sad je drugo mjesto diskutabilno. Imamo 3 poteza gostovanja
Koja je ovo sreca majko moja... Izgubljena lopta kuka ih je pogurala posteno
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakav amaterizam, ne prikazase opet zadnji kos...i jos 5 min 3. cetvrtinu ne prenose....Preko 100 miliona eura je uzeo ovaj RTCG od naroda u zadnjih 10 god i evo sto dobijamo...pih
Odlična utakmica.
Ova Budoćnost ni jedan bitan meč ne može niti će dobiti. Gasite trenera.
Posle utakmice u Morači...
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...53a7ee1f1d.jpg
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Nista, ovo je Buducnost ispustila.. Staticni napadi u zadnjih 2-3 minuta, glupi faulovi i pre-agresivna odbrana.. Ne vjerujem samo da nisu iskoristili onu ocajnu zonu Zvezde u zadnjoj cetvrtini, toliko je lako bilo probiti u reket a sve sto su oni radili jeste vrceli loptu od Cooka do Reynoldsa kao u rukometu..
To su, gospodo, glavni razlozi poraza nocas.. Mada je i odredjena doza srece na strani Zvezde.. Promaseno slobodno Cooka i onda ova tip-in na kraju..
Viđe li Kuku slobodno. 20 godina igranja košarke.
Planinić najobičniji panj. Dašić viri iz kanala. Rikić se ne pita sa tijelom. Kad je Vitkovac na umoru još najbolji od njih pod košem, nije čudo što se samo prangijaju trojke. Kuk prodade loptu kao početnik.
Ali još ne mogu da shvatim one faulove iz zadnjeg minuta. Je li moguće da Jovović to zove, na dva poena za nas i 6 sekundi do kraja? Koji je to košarkaški racio. Bukvalno su im dali pobjedu.
Šehoviću svaka čast na borbenosti i onoj trici.
Ko je branio kalinica covjeka sa najvecim odrazom u evropi cini mi se?
E pa da ga ne zagrade ova telad majku im glupu.
https://www.youtube.com/watch?v=CqLqpm6RlyI
Ovo je utakmica dobijena na čisto iskustvo i igranje u Evroligi sa jakim timovima C. Zvezde Telekom, nema sreća veze sa tim.
Budućnost se odlično držala, ali falio je još jedan igrač tzv Joker, pored Šehovića koji bi u presudnim momentima donio pobjedu - to je trebalo da bude Paunić koji je za to i projektovan ali ga nigdje nije bilo večeras.
Od mladog trenera kao što je Jovović sasvim očekivano.
Ove stvari samo moze Buducnost da priredi, malo ko drugi moze ovo uraditi sto su oni nocas uspjeli.Koliko nerezonskih poteza u zadnjih 50tak sekundi, koliko neznanja i generalno losih trenerskih odluka da sam Jovovic samozapalio bi se ispred sportskog centra.Zvezda koja ne moze da pogodi nista spolja u zadnjoj cetvrtini a ovi prave faul na 5-6 sec, taman se ponadah da ce braniti ali me demantova Jovovic.Na kraju sve to ziherasenje, igranje na "sigurno", cuvanje rezultata tako sto se Rejnolds i Kuk dodaju ko rukometni bekovi pola napada, vratilo onim potezom Kalinica.
Sto se utakmice tice, vjerovatno najbolja utakmica u ABA ligi ove sezone bez obzira na protivnike.Da je gledao neko ovu utakmicu koga briga i za jedne i za druge svakako da ne bi ostao razocaran jer je utakmica imala sve.Dosta lijepih poteza na obje strane, serije i jednih i drugih, povratak i jedne i druge ekipe, dramu na kraju i pobjednik odlucen u zadnjim sekundama, tesko da se moze traziti sta vise od kosarkaske utakmice.
Definitivno utakmica sezone za sad .Da se Zvezda odlijepila na +10 kad je Dzenkis promasio polaganje vjerovatno bi rutinska zavrsnica bila
Lagano sad gledam parove, zavrsavamo cetvrti bez problema.
mislim da je sehovic (#4). nazalost, zagradio je prodor u sredinu pri zadnjem slobodnom, sablonski, dok je kalinic okretom dosao u laku poziciju za skok. zasto je uopste sehovic bio na niskom bloku, bez obzira sto je dobar bek skakac?
nijesam misljenja da se jovovic za sve krivi. to je najlakse reci. tesko je kontrolisati ovakve situacije ali da ne ispada da ga branim, ipak je utakmica dobijena na pola kosa od strane lidera lige.
vidji ovu dvojicu kretena cuvaju jedan drugog dok kalinic sam skace lagano :D kakvi moroni :D
hvala im u svakom slucaju velika pobjeda i prekid negativne tradicije :)
Dođe vrijeme da Radonjić nadmudruje u završnici.
Sta reci, razocaran sam. Moze li mi neko objasnit onaj faul na 6 sekundi? Pa je8em mu majku, ili se brani ili pravi faul odma (na 15 sekundi). Ovo nema veze sa srecom, ovo je cisto na nasu glupost. I to Cedo pravi faul koji je mogao biti i nesportska, kako ga je gurnuo, ocekivao sam da ce se usrat u nas. Ali svakako se usrasmo. Zalosti! Kad je Sehovic dao onu trojku mislio sam da ne mozemo izgubit, ali kao i svaki put, prevarih se.
Za Jovovića u najboljem slučaju mislim da je prosječan, ono dobacivanje Kuka i Rejnoldsa do kraja napada nije lijepo za oko, ali bi bilo funkcionalno da su makar na kraju napada umjeli da odigraju dva na dva sa nekim. Ipak, i pored Jovovića, ova završnica je morala da se dobije. Zadnji minut faul Planinića u napadu (cijlu utakmicu čovjek na isti način pravi blokove, bilo je samo pitanje vremena kad će mu svirati faul), Kuk na silu ide u ćošak đe ga udvajaju i daje loptu njima u ruke, loše zagrađivanje u zadnjem napadu. Ako na to dodamo 3 promašena slobodna od 4 u vrijeme kad je Ivanović dao ona dva koša i kad je trebalo da se Budućnost odlijepi, plus promašeno slobodno Kuka - utakmica je izgubljena i prije zadnjeg koša iz odbojke. A eto je zamalo i tako dobijena. Čestitke Zvezdi.
EDIT: Zaboravio sam da prokomentarišem Šofra koji je pojedinima jedina svijetla tačka prenosa. Čovjek još uvijek nije naučio da se poslije faula u napadu ne šutiraju slobodna iako je bonus, kad je Budućnost namjerno napravila predzadnji faul on veli kako je faul napravljen greškom i da nije dobar faul i još ko zna koliko gluposti. Čovjek ne poznaje košarku.
Paunic +/- -30 u ovoj utakmici.
O boze o madona.
Ko je, ako ne on, kontrolisao situaciju da se pravi faul na 6 sekundi do kraja i 2 za nas. Koji je to rezon? Ko kontroliše ko mu je na terenu da zagradi ključna bacanja koja je naredio? Ko će mu ući umjesto Vitkovca koji napravi peti?
Pratim košarku evo dvadeset godina, ali to još ne gledah. Strana mi je ta košarkaška filozofija.
No biće da je on moderan, avangarda trenerska.
Još samo da počne dobijati neizvjesne završnice sa takvom filozofijom.
Mislim da sam prvi put vidio da jedna ekipa,u istoj četvrtini, gubi 15 razlike i tu istu četvrtinu završava sa +8.
Jovović mi se ,od početka na klupi Budućnosti, činio kao poor man's Radonjić i to do sad briljantno potvrđuje. I opet treba reć' da Dašić više nije za košarku, u iole ozbiljnijim utakmicama on štrči kao strano tijelo na terenu.
Za Deja respect- kakva god da je liga,imat ovakav skor je mnogo za*ebano.
Treba se sad oporavit' od ovog čuda, idalje smo u ok situaciji za 2. mjesto,bila bi šteta da se sad raspadnu.
Kako smo u ok kad gostujemo cedeviti, olimpiji, vizuri, cekamo partizan. Mi smo u potpunom kurcu i krece raspad sezone