nisam ni optuzio tebe...nego vrh festadjuna koji je zaduzen da donosi te odluke :p heheQuote:
Originally Posted by mc_esseny
samo mi je yao sto nema vise slika od strika....kako se niste sjetili da ga slikate ono cijeloga a ne samo glavu... ocu da vidim kako mu stoji ta maska i onaj njegov stomacic :)hehhehe
