Stari, ja te podrzavam, moji neki drugari su svojedobno nosili nesto slicno broju 4., 5. i 6. i bili mi odlicna logisticka podrska obzirom da sam ja bila u fazonu ''kljuc oko vrata i ruke u djepove''.
Printable View
Stari, ja te podrzavam, moji neki drugari su svojedobno nosili nesto slicno broju 4., 5. i 6. i bili mi odlicna logisticka podrska obzirom da sam ja bila u fazonu ''kljuc oko vrata i ruke u djepove''.
Kakva je muka sa torbama? Ja i dalje nosim ono što su dileri deviza oko pasa nosili u vrijeme sankcija.
Vidi žena što dođoše da nam nabijaju komplekse ovdje.
Idemo do kraja:
https://ss.knok.ba/pics/l/0000/0003/...4644280010.JPG
Na koji foru je ovaj užaš postao zaštitni znak crnogorskih mladića i đedova?
Toplomjerke gadne.
Sve je pocelo 2006. koliko me sjecanje sluzi. Prvo su to nosili podgoricki mangupi sto imaju drugove koji su ih krali u Bariju gdje je to bilo moderno. Nije neobicno bilo vidjeti ovaj aksesoar u Carinama i pojedinim lokalima preko Morace. Zatim su na scenu stigli apsolventi univerziteta CG i UGD i mediteran. Nakon njih ubrzo je aksesoar prigrljen od strane mladjih kolega. Zatim i od maturanata srednje elektrotehnicke i masinske skole, s obzirom da nije bilo potrebe nositi djacku torbu, svakodnevne sitnice valjalo je smjestiti nedje.
A sada vec, u glavnom gradu, gorenavedenu torbicu posjeduje 90% muskog roda. Mozda mozemo reci pritajeni LGBT aksesoar.
Uriniram na sve muške mozgove koji mogu da nose ove tvorevine.
Pravda za džepove !
http://2.bp.blogspot.com/-V1hBgUKxs3...pack-moop.jpeghttp://www.ecanvasbags.com/2329/canv...llow-khaki.jpg http://www.bagsforwomen.org/unisex-a...27-color22.jpg http://www.blokesbags.co.uk/acatalog..._khaki_300.jpg http://i2.wp.com/attireclub.org/wp-c...ize=1050%2C700 http://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/0...60?$ary_tn250$ http://dm-asset.s3-ap-southeast-1.am..._003_RED_1.jpg http://cdnb.lystit.com/photos/2013/0...arge_flex.jpeg http://www.savingwithshellie.com/wp-...onversebag.jpg http://jdsports.scene7.com/is/image/...zeImageMissing
jedino gejevi nose papirne maramice, tako da ti svejedno dodje imas li torbicu ili ne.
Ali nosis papirne maramice, so...
Jos jedan "gej" modni detalj...
http://www.ziamoda.com/assets/images...flerformen.jpg http://static.fashionbeans.com/wp-co.../scarfmain.jpghttp://3.bp.blogspot.com/-5xralxPIll...MENS_SCARF.jpghttp://img1.etsystatic.com/000/0/523....191342605.jpg https://s3.amazonaws.com/assets.svpp...jpg?1383269424 http://s2.thisnext.com/media/largest...n/C9954844.jpghttp://25.media.tumblr.com/c8293af51...v3zho1_500.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-ksKn2qNQ9_...W2011_mens.jpg http://cdnd.lystit.com/photos/2012/0...arge_flex.jpeg
ovo tek necu komentarisati, ovo je gej cak i za gejeve iz menhetanskog chelsea :)
Ovo nije ni gej, ovo je jednostavno katastrofa.
Uf, otkad znam za sebe prezirem svaki oblik okovratnika; o kapama već možemo razgovarati.
Jos jedan lajk za kape! Sesire ne podnosim:D
Kape su gola moć, kombinovano sa kaputom i rej ban-om.
ja volim sve što vole mladi...i kape i šalove i perike....i ovo (obratite paznju na šminku :D )
http://www.novosti.rs/upload/images/...muska-moda.jpg
a kako "Putinu" visi kaiš hahahahahah UH!
Putinu? Hahahahahahahahaha
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Ao :D
Daniel Craig
I Djokovicu sako dobro stoji :)
Robertu Patinsonu ovaj sal lose stoji...
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
"aksesoar" ou dijos mijos :fatjepalmito:
Pravda za torbice! Dolje dzeparosi!
http://image.dhgate.com/albu_2666675...man-turban.jpg http://individualism.co.uk.s99648.gr...-at-asos-1.jpg http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/5...at-KM-1180.jpghttp://cdnd.lystit.com/photos/2013/0...arge_flex.jpeg
http://fashiongrin.com/wp-content/up...ts-Caps-05.jpghttp://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/6...d-Hat-0680.jpg http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1...ap-fashion.jpg http://img1.etsystatic.com/014/0/541...9sx.jpg?ref=l2 http://3.bp.blogspot.com/-iwl6ipsYN4...00/merde+2.jpg http://www.crochetconcupiscence.com/...et-ski-hat.jpg
Kakvi su ovo bekstrit bojsi, aooo
Apelujem da pri uploadu fotke ne idu preko 640x480.
________
Kapa/šešir + brada -> ubica
http://i43.tinypic.com/21bjg9z.jpghttp://i44.tinypic.com/2rp9qok.jpg
http://i41.tinypic.com/11l4k81.jpghttp://i39.tinypic.com/nxuya9.jpg
http://i42.tinypic.com/29f6la1.jpghttp://i40.tinypic.com/15s6fc7.jpg
Kakav je ovo vehabija stajl sa zavrnutim nogavicama i bradom?
Zakljucajte ovo kumim vas bogom. Brada-New balance-ubica.
Ne stoji svakome isto
http://www.lepotaizdravlje.rs/wp-con...9489971596.jpg