Win 7 ili XP ?
Printable View
Hvala,pokusacu !
@kenwood
moras ispraviti to u registru jer ti se zamijenilo. ali sad ne znam koji bjese to registar u pm... guglaj
Imam sledeci problem. SP3 kaze da nije genuine. Ima li neki keygen da to odradi? 2-3 mjeseca od kako je radjena reinstalacija i sad se pojavio ovaj crnjak.
Hvala ;)
Hvalaa ;)
dosta je to cest problem...ides u control panel i u power opcijama izaberes:
Attachment 76405
i podesis da bude ovako:
Attachment 76406
valjda ce ti zavrsiti posao...
Jel koristio ko ESET smart security 4? Imao sam onaj program sto pronalazi kljuceve za njega, i radio je extra do prije nekoliko, vjerovatno ovi sa updatom nekako blokirali taj program, e sad, ja sam nasao kod koji vazi do decembra 2012, i stavim ga, prihvati ga, ali cim rest komp on opet po starom, moram svaki put da unosim taj username i pas?
Archi pokusaj da udjes na nod321.cn ali moras da zablokiras nod real-time protection da bi to uradio jer ce ti inace zablokirati pristup siteu.
vjerovatno je nemoguce,ali da probam...postoji li opcija da mozila ili opera pamte dje se cuvaju odredjeni fajlovi?ne mislim na opciju da ti sve pamti na jedno mjesto,nego npr.da mi slike cuva u jednom a video u drugom folderu?posto sam naravno tako razdvajao dje sto cuvam,pa zna da bude malo naporno ic iz foldera u folder cuvat neku sliku,pa nazad za video,i obrnuto.no slika u slike,video u video... ;) znam da sam ovo 'fino' ispisao,ali eto,ako ko zna o cemu pricam... :)
ajde i meni taj username i pass za nod32 novi...:)
Username: EAV-54883700
Password: dac6akusad
Expiration: 30/12/2012
Jel neko provalio da partition magic zna glavu da otvori???Da se zapita čovjek koja je svrha i što su ga napravili jer od kad imam hdd 500GB stalno mi nesto blokira pravljenje particije tako da i ona od koje uzimam posle ima problem da se pokrene jer se porameti mbr ... znam da ima u windows za particije nego probah sa hboot i eto da podijelim dozivljaj
Zna li ko kako da prelazim iz windowsa u Ubuntu, kojom komandom?
E vala ovaj firefox posrani, svaka novija verzija je gora, pih. Samo se restartuje,koja bjese ona starija verzija, stabilna ? 3.6 ?
Instaliran je na posebnom hd, imam opciju da biram kad se pali komp ocu li win ili ubuntu, ali me zanima moze li se kako direktno iz jednog u drugi sistem?
Acer Aspire One je sestra dobila na poklon. Instaliran XP na njega, koji antivirus da joj instaliram a da je lagan? Da se ne muci ovaj mrco.
Avast
Stavih ga, imadoh ga na fleskciH.
Model n0. ZG5
Kad se izvadi punjac gasi se. Kao da radi bez baterije iako je baterija svo vrijeme u njemu. Drajveri za bateriju disejblovani pa enejblovani, nista. Pa unistalirani pa instalirani, opet nista...
Sta mu je?
tezak je sad i avast nadji nod32 v3...a to ti se desava zato sto ti je ta baterija skroz mrtva...uobicajan problem sa laptopovima...
Je*bem li ga.