Da li uopste u CG se moze reci da postoje dobri servisi za japance/korejance?
Printable View
Da li uopste u CG se moze reci da postoje dobri servisi za japance/korejance?
Ne, dobar servis specijalno ne, ali nije mi jasno zasto neko trazi majstora za Toyotu ako vozi Toyotu???
A dobro kraelju uvjek imas makar serijske greske na novim kolima. Da ne pricam o redovnim servisima na 100.000km, 150.000km, 200.000km i sl. I za to treba dobar servis, da su majstori pedantni, tacni, odgovorni i sl.
A sumnjam da danas i jedan proizvodjac pravi auto koje ne smije da se pokvari nakon 10 godina. To se nikome ne isplati pa ni Toyoti ni drugima.
znaci servisni interval je 50iljadA?
Koji servisni interval? Imas razne servisne intervale. Svaki dio na autu ima neki ocekivani life i zato se na odredjeni broj predjenih kilometara auto provjerava i po potrebi dio se mijenja, podmazuje, reparira i sl.
Na 15.000km se mijenja ulje i filteri al to su bukvalno potrosni materijali.
Novirali auto.cz-a uzeli Kiu na test, i:
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...fa02ec9c2c.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...fa02daa81b.jpg
Mrak.
I onda su krenuli i dosao Bimmer:
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fc9ea2a2.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fcaef4b2.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fcf1cdb7.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fcfa45a6.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fcbc29d8.jpg
http://img.auto.cz/news/img/gallerie...f9fcb392a5.jpg
Greote..... ali dobro, sve je to kasko osigurano....
Koji je ono Hyundai sto ga voze u Alo taxi? Ako je svaki ka' onaj onda daleko bilo... Vozim se u njega i preko lezecih pri brzino ~10kmh udaram glavom u krov kako je neudobno i tvrdo, uzas.. A da ne pricam o tome kako unutra izgleda.. Ka' igračka.
i30....
Uglavnom su svi japanci/koreanci pretvrdi za nase uslove, ali katastrofalno pretvrdi, i jos svi imaju grube i dosadne plastike unutra :)
thumbs up za pro ceed crdi iskreno me jaaaaaaaaako prijatno iznenadio autic , bas jep
A jesu frende, kako nisu, pretpostavljam da su japaneri za americko trziste dosta meksi od ovih "nasih", pa iz tog iskustva to mislis :)
Auris, Corolla, Civic...svi su meksi od Golfa V i VI.
Pazi, Corolla TS je meksa od Golfa V 2.0 TDI.
Civic? Attachment 82031Ovaj me je prebio kao cetvorica zagoricana.Doduse onaj moj stari amerikanac je bio maksimalno korektan...ne znam.http://www.howtopdf.com/wp-content/uploads/2010/05/1996_2000_honda_civic_service_manual.jpg
Nisi vozio Golf V/VI?
O da, imamo jos jednog lidera po tvrdoci, Pug 508.
Vozio 5, nisam 6. Mrtva trka casti mi.
Nisam ni 508. Mada mi se vec ne svidja :D
Ja sam vozio i jednog i drugog, ista su klasa, i30 je udobniji.
ima li ko tutorial za pro ceed kiu kako skinut muziku da se turi neki navi displey ?
Ne mozes to sam. Ja sam vodio kod (preporucenog) majstora da mi stavi muziku, eeeeeee te muke! Upravo iz razloga jer su kie tvrde, i ta plastika kao da je "zavarena". Nekim srafcigerima i klijestima su se mucili uru dok mi to nijesu uklopili, a bili su mokri k'o da su fudbala igrali (od straha da nesto ne slome). Kad je navi u pitanju, moj savjet ti je da nadjes nekog dje ces vise platiti ali da ne razmisljas... Ako tu nacnes ili ogrebes plastiku, vise "peglanja" i prepravki nema.
imam ja coeka nego me zanima moze li se samo konzola maci dje je fabricka muzika il se skida tabla ?