Printable View
lennone, druze, te stvari nisu zezanje!
Neke, pak, jesu.
(I couldn't help myself) http://www.monitor.hr/smilies/rozi.gif
:mrgreen:
mislis nesto ovako?
Двије потпуно различите обраде ове пјесме :
Електро :
Акустична :
За сваког понешто.
http://www.youtube.com/watch?v=LSnXjE66tvQ
original
http://www.youtube.com/watch?v=Blpcz...eature=related
obrada
sramota me je da nisam ovo znao do prije par dana:)))
:love:
E neka si vala svratiJO, tetkic :)
ovaj cover je toliko destruktivno-inventivan da vjerovatno ne zasluzuje da se nadje na ovom topicu.
This is sweet. Ne u rangu originala, ali sweet. http://forum.hr/images/smilies/biggrinlove.gif
fokin skotish kants.
kickass.
O, kako sam je zaboravila?!
♥
+
kakav bi tek bend bili ti beatlesi da su snimali vise harrisonovih pjesama.