Hvala dobri moj druze Cpu...:D Pogledacu tamo...;)
Printable View
Nisu, plave su i duže ;)
u subotu je bilo toplije u vodu no napolje! ;)
danas obijelio malo lovcen i 18 metara snijega na zabljak nesretni
e sve se ambisalo...
:mrgreen: ima li zivih tamo ispod snijega?:lol::lol::lol:
metara vjeruj ti mene :D
sutra ujtro sa jaknom raspalom u kola...pa skini,pa obuci,pa tako 100 puta.
a bjezzzzzzzziiiiiiii!
i ja se u subotu kupa a vidji ovo danas.. :)
krenuh ja na dnevnu kafu bez jakne reko moze se i danas. I bih jedini nije me toliko zima pocerala koliko sramota:)
depresija me uvati na ovakvo vrijeme...pingvini padaju u nesvijest..
eo mi noge bazde,nema vode,a ne mogu prozor otvorit e se zaledih nesretnik
milina!
Ja se nisam kupa u subotu ali u cetvrtak jesam i zalim sto nisam i petak i subotu :D
Ja sam se okupao prošli mjesec pošto pratim prognozu, znao sam kako će bit
Ja sam proshli put nedje pred novu godinu,bjeshe fino
Večeras prestanak padavina
http://maps.meteoadriatic.net/images.../prec06_18.png
Nedjelja isto suva...
http://maps.meteoadriatic.net/images.../prec06_30.png
Ali zato utorak obećava... :)
http://maps.meteoadriatic.net/images.../prec06_84.png
e kako me 'obradova' za utorak :/
ps. thanks :)
Sjutra kiša tokom cijelog dana, vjetar južni, povremeno veoma jak.
Intenzivnije padavine u drugom dijelu dana.