ljudi.. ja ne znam shto je ovo! tako me vata neko promjenjivo raspolozhenje da je to nechuveno! chas mi se ide qcji chas ne chas sam toliko depresivnba chas toliko srecjna shto sam ovdje! ao brate
Printable View
ljudi.. ja ne znam shto je ovo! tako me vata neko promjenjivo raspolozhenje da je to nechuveno! chas mi se ide qcji chas ne chas sam toliko depresivnba chas toliko srecjna shto sam ovdje! ao brate
nadji momka, lakse ce ti bit...
ka da to pomazhe ishta! a ne daj bozhe josh da se zaljubim pa da crknem kad budem trebala da idem.. neka FALA:)
Pomazhe pomazhe :mrgreen:
probaj probaj, ljubav sve lijeci, a podgoricanstvo (citaj snobovanje, pravit se frajer/ka, maxe od mene casti ti itd.) samo depresiju navlaci...
Hahahahaah :mrgreen: Kako volim ove kontre Podgorichanima da vidim :cool:Quote:
Originally Posted by djekna
pa zar nije tako desert eagle?
a kad se mrdnu iz pg, nisu niko i nista, nako eto u budvu kad podju e ih je tamo milion...
nisu svi podgorichani takvi..
Dok god je takvih kao ti vazda ce(mo) bit neko i neshto ;)Quote:
Originally Posted by djekna
takvih ka ti?
i ja sam iz podgorice nikolaikkii... u stvari izvinjavam se, ja sam sa zabjela...;)
Pa odnosi li se ova tvoja kritika i na tebe ili samo na ostatak svijeta?Quote:
Originally Posted by djekna
A ja cu vishe izludjet od toga crnogorskog komplex-a da nam je najmilije na svoje pljunut i onda smo ka veci ljudi!
To shto si iz PG ti ne daje za pravo da tako prichash...
To sto je sa Zabjela daje mu/joj pravo da pricha sto oce, ono...mozhe se oprostit, razumijesh... ka manitom djetetu.
Mene nostalgija odma prodje kad vidim ljude nalik djekni.
shto je/ga napadate tako samo je rekla/o da ne voli ufurane podgorichane kojih stvarno ima..
Ti se ne mijeshaj balavice! :pQuote:
Originally Posted by touch_of_pink
Nije precizira no je pricha generalno za podgorichane...
p.s ti se ne mijeshaj
ovo stvarno vishe nema smisla ovaj nam nikollaki zavladao forumima vishe ne smijem pisnut:) pushti me djaole! sigurna sam da je naishao na normalne ljude isto ali da je u ovom trenutq samo pomenuo da ima takvih kao shto stvarno ima..
nikollaki pronalazish li se u ovoj prichi a:)?
Naravno da ne pronalazim jer ja sam glavni i u PG i van nje :rolleyes:Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
Mala ne aveta' i reko' li ti ja ne mijeshaj se!
Djekna je penal jel je pljuje po svome i misli da je zbog toga veci chojek i da je iznad tih po kojima pljuje ali ne bih da ulazim u rasprave neke sad tako da bih te zamolio da se ne mijeshash :p
ti si se prvi umijeshao! tako da ti bi trebalo da se iskljuchish! zato molim te...:rolleyes: pa-pa
a to nikollaki ocjesh recj da nema podgorichana koji su puni sebe i koji te samo gledaju kao da su neko i neshto a vamo... tatini sinovi bez imalo mozga?ocjesh recji da nema takvih je li??
nego mi smo na forumu "NOSTALGIJA" i imam neshto da izjavim na tu temu:) : danas sam se isplakala drugu na chas dok smo gledali neki filmu shkoli.. smuchili su mi se amerikanci ocju qcji:(
Derle maleno on nidje nije reka ima ufuranih podgorichana ni nishta tome slichno a ima svudje ufuranih ljudi o tome prichat nema nikakve poente!
Chojek je rekao shto je rekao generalno za sve podgorichane....
Udalji se balavice jedna :p
kad kazhesh "podgorichani" zna se na sha se misli ta generalizacija je odavno nije djekna zbog toga kriv jer stvarnio ima takvih ljudi! a nisu svi takvi to je sigurno i mogu glavu da dam da ni on nije mislio da su [U]svi [U] takvi!
i prestani da prichasho ljudima tako(penal kreten itd)!!
i ne zovi me "balavice"
Kad kazhesh podgorichani mislish na podgorichane!
Ako ocesh da kazhesh neshto drugo onda budi precizniji!
Zato molim te nemoj tumachit ti ono shto je on rekao no se fino gore vidi shto pishe...
Balavice jedna :p
kako si ti jedno teshko stvorenje! i sam je podgorichan pa vjerovatno to za sam sebe ne bi rekao!
To je zato shto je danas moderno pljunut po svome onda si ti strashno pametan i uzvishen ako po svom gazish...Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
aooo pushti tu prichu da te zamolim! a te svoje frustracije prebachi nedje drugo jer je ovo topic za nostalgiju!
:D Ja nemam nikakvih frustracija i nisam ja pocheo tu prichu no djekna ;)Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
Balavice...