Čestitke Primorcu i Jugu.
Braco, je li to nijesi bio u Gruž?? :)
Primorac zasluženo prošao, sa Jadranom ne znam što je bilo. Valjda neko nakon ovoga sredi stanje u Primorcujer ipak moraju odigrati F4 u Rijeci.
Čitala sam neke italjanske izvjetaje, prognoze, i svi Leku smatraju jednim od najboljih igrača svijeta, sinoć se nije vidio.
Voljela bih vidjeti Jug i Primorac u finalu pa neka pobijedi bolji.
Good luck ;)

