Znači u odbrani Bosanci strašni u napad su nešto baš low trenutno. :)
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
Znači u odbrani Bosanci strašni u napad su nešto baš low trenutno. :)
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Kako zakomplikova ovaj napad jbt, mjesto da je odma na prvu doda. Sve je bolje od ovoga sto je uradio.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Kad neće Bosna, prc.
Šteta
Ovaj muharemovic je ocaj
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Drze Bosanci cas fudbala u sred Kanade, priceless. [emoji41]
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Ovo se nije moglo odbranit.E i ovi ***** od selektora iz Kanade neku radost da ima kakav smrad.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jel ovo Kolašinac ide na klupu ide.Ide.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Prebrze su ove crne gazele za Bosance. Imaju srece sto Kolasinac nije dozvolio da se odavno odluci pobjednik. Barbarez je neznalica jer misli da nema defanzivnu kompaktnost ako igraju Alajbegovic i Barjaktarevic zajedno, a to su im 2 najbolja igraca u timu
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ako se nastavi ovakav kvalitet fudbala, biće najgore prvenstvo ikad
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jel se ja tripujem da ovi Kanadani vise drame no što su "povrijeđeni" sto je ovo.Barem mi se sudija čini okey lik da ne pada na glume.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ovo je sve sprdnja do osmine finala
Ko se sjeti ovog raspalog formata svaka cast
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
To Vasilj! Srce :)
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
1:1
DobroEto. :)
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Steta za Bosnu, mada se videlo da ce ga kanda dat kao sto rece kolega. Alajbegovic mora da igra od prvog minuta.
Koreja je ubila Cesku sinoc, doduse hajlajtse sam odgledao jer 3am.
Usa-Paragvaj moze bit interesanran mec.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
sa 7 godina zakasnjenja su u VAR protokol ubacili element za koji makar toliko pricam da je mnogo bitniji od 2.8 milimetara ofsajda (ili ne) na terenu od 100 i kusur metara.
tim ream dobio zutu kartu zbog saplitanja, da bi se na snimku ispostavilo da je almiron simulirao i tako zavrsio u sudijskoj biljeznici.
realno, tih 7 godina je neki minimum minimuma koliko sam ispred civilizacije.
opasni poch boyz.
Oduševih se tim momentom gledajući highlightse, predobro. Još Almiron ima obraza da posle toga što je cijeli svijet vidio snimak očigledne simulacije priđe sudiji i buni se.
Opasni, bogami, ne znam kako im idu ukrštanja ali makar su dobri za gledanje. Tim Ream ftw
Ja samo da se izvinim Sofru. Svaku utakmicu treba da prenosi. I na Areni i na RTCG.
Ako ne pomene Italiju i Milan x5 sve mu je oprosteno.....
Sent from my Xiaomi 17T using Tapatalk
Sofro je nebitno to o cemu pricate najbolji komentator sa naseg govornog podrucja... Edin je nazdravlje njemu bio ta neka liga i nema treceg... Neka ima svoje neke bugove, zasto vas to interesuje? Niste cimeri s njim :)
nadao sam se da ce mustafa ex marijan mijajlovic neki youtube live bosne da odradi, ali avaj.
Je li iko sumnjao da Katar nece izjednacit nakon onoliko promasaja Svice
Sent from my SM-A556E using Tapatalk