Samo ne znam što nije ista ekipa bila od početka kao tamo mislim isključivo što nije igrao Katai.
Printable View
Samo ne znam što nije ista ekipa bila od početka kao tamo mislim isključivo što nije igrao Katai.
Koga briga, ispala sklepana državna šklopocija. A mislili su da je gotovo posle prvog meča. Tipično balkanski.
Sad mogu prave ekipe da nastave sa sportom.