https://i.ibb.co/fQfKsCL/PXL-20240211-125437629.jpg
Printable View
Odlaze li se ili?
Sent from my SM-F946B using Tapatalk
Vozimo ove nedjelje ako bude fino vrijeme
Niko nista a lijepo ce vrijeme.
Srecno na stazi ako se ode
Mogu li i ja al na tu koljenicu 🙈
Mozes. Trebali mi na koljenicu prije voznje, ne mozes kartingovat na prazan stomak.
Pa ocemo li? I ja sam gladan
Eo cekamo novljane.
Ja otpadam, stigao poziv na brod, pa možemo opet u maju, ako se bude opet pravilo
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
https://youtu.be/59U-ofJkOq4?si=mriWNPB8dQNbXrtx
Ove godine još uvijek nisam sebi bukirao nijedan supercar trackday ali sam rezervisao karting na jednoj stazi koju ovdje zovu mini Spa frankoschamp.
Pa javljam kakav je trip