Prelijep auto i za moj ukus (vani, unutra, prakticno sve). Jos ako je pouzdan kao sto pojedini kazu kud ista bolje. :D
Nikad nisam nesto pretjerano obracao paznju na Forda niti mi je padao na pamet ali mi je bas zato i drago da otvorih ovaj topic, inace i dalje ne bih obracao paznju niti gledao u tom pravcu.
@Djuro
Ma jasno nam je svima da su cijene nenormalne. Dobar dio automobila 2012. godiste je sada prakticno iste cijene kao sto su bili prije 6-7 godina. To samo po sebi govori dovoljno koliko je inflacija (izmedju ostalog) udarila na sve strane.
Da mi je neko rekao prije 5-6 godina da cu uopste da razmisljam da dam vise od 10k za auto rekao bih mu da je lud al' *bg, neka nova surova realnost. :(

