Lijep izbor :)
Bilo bi lijepo da živim u Toscani...
Printable View
Lijep izbor :)
Bilo bi lijepo da živim u Toscani...
Bar ta Italija nije daleko
Jesam li ovo ja?
Ih...a ja pivo ne smijem...trt :(
Ma ne nego zbog svih tih žitarica...zbog glutena.
Celijakija [emoji31]
I feel for you
Sent from my Pixel using Tapatalk
Ali sam ga pila kao mala :D tako da mi nije krivi dio ;)
Srijeda, dan rezervisan za, uglavnom, vodku.
youtu.be/ISmgOrhELXs
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7caef175f6.jpg
Noćas Jacob's Creek (Cabernet Sauvignon) i narodnjaci: najjače. [emoji23]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b33933f5df.jpg
A na jućub šako/željko/i sl boranija..
Ne ide assass, ne ide... više sam te cEnio :D
Naglasih, samo narodnjaci! [emoji23]
Nista me vise ne interesuje osim alkohola i iskonskih vrijednosti devedesetih! [emoji14][emoji23]
https://i.imgur.com/WbBLD5b.jpg?1
Kazu treba tecnosti sto vise. Odlicno domace, neznanog junaka i sastava.
Gin tonic gin tonic gin tonic gin tonic gin tonic gin tonic
Vec neko vrijeme najbolje u CGhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...435ec0225d.jpg
Sent from my F3111 using Tapatalk
Čaj, neki voćni, sa limunskom kiselinom i 500 grama šećera.
Ne mogu, ne mogu
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3df5ecf2e2.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Više mi se sviđa Hendrick's :)
Mogla bi jedan čaj od kamilice da popijem sad.
čokoladno mlijeko