Founder >
MGR >
SOp >
AOp >
VOp (+) >
Uop (-)
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Printable View
Jel vas ufatila nostalgija jes? :mrgreen:
Penzići, što bi rekao AL ;D
@outline ako ne izbačiš sliku Rozge pi.cka si [emoji16]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Cekaj da prvo skenira sliku [emoji16]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako hoćete op alt+f4 na tastaturi.
Java IRC vs mIRC [emoji1787]
/me nosim kući malu bebu bumbara [emoji1787]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
E momci? Da neće neki developer napravit IRC chat app za telefone, isti GUis, jednostavan. Pa da reklamiramo malo.
Što se linuksa tiče IRC nije mrtav daleko od toga najbolji i _najbrži_ support će te dobiti na zvaničnom IRC kanalu vaše linux distribucije, mislim Mint ima svoj IRC kanal, mada sam prešao na debian već neko vrijeme ne trebaju mi bleeding edge verzije softwarea već stabilnost sistema i podrška zajednice, ako nešto zapne prvo provjerim #Debian kanal na OFTC, još pratim i #openwrt kao i na Libera #linuxcnc i #reprap. Ne znam možda sam ja staromodan al IRC je preživio sve moderne čet platforme, naravno nije popularan kao nekad što je bio al je razvijen da radi na dial-up netu i to radio odlično
Warez srchem preko IRC-a, jos odavno. I dan, danas :)