http://www.gnet.org/wp-content/uploa...ffee-23432.jpg
Printable View
Izludiše me ruskinje, ni na forum ne mogu ući...
Samo cepaj
bože mi oprosti
Sekretarica se gola slikala u parlamentu, fotke objavila na Twitteru
Sekretarica u švajcarskom parlamentu koja je gole selfieje snimljene na radnom mjestu podijelila s 11 hiljada prijatelja na Twitteru izjavila je u srijedu kako nije znala da je time prekršila bilo kakva pravila. Velik broj selfieja snimljen je u njenoj kancelariji u Palati federacije, u Bernu gdje su smješteni parlament i vlada, piše list Neue Zuericher Zeitung.
Anonimna sekretarica je listu rekla da time nije prekršila pravila ponašanja za zaposlene državnih institucija, jer su dio njenog privatnog života.
Na pitanje je li razmišljala o tome da će fotografije vidjeti njene kolege ona je odgovorila: "To nije nešto o čemu razmišljam dan i noć".
Iz vladine kancelarije za ljudske resurse rekli su da su za cio slučaj saznali iz medija.
"Službe parlamenta će, na temelju specifičnih okolnosti, odlučiti jesu li u ovom slučaju prekršene obaveze između poslodavca i radnika", rekao je Anand Jagstap.
Aj nek je sa srecom. Samo neka se fotka i postavlja ne fejsbukove i tviterove...
Danak neiskustvu. Čak mu je i Stenli Kjubrik filmovao sličnu scenu u uništenom gradu Hue, Vijetnamu. Nije ni to gledo, nije vežbao, a gulaš je poželeo.
http://www.frequency.com/video/le-en...?cid=5-3673656
http://www.carlagoldenwellness.com/w...rl-smoking.jpg
Živi, vrišti, razbijaj i pleši... Čovjek je rođen da gubi i greši.
Prodivljaj dane, prokockaj noći, jer jednom se ni to neće moći....
http://i62.tinypic.com/25sak5w.jpg
Copacabana 2 :)
samobanovacu se, bez hristine
bože mi oprosti
Lana Del Rey - Summertime Sadness (cover): http://youtu.be/1j_2aOUx2Pg
Simpatično, oboje imaju lijep glas [emoji5][emoji445][emoji445] Sve pohvale [emoji4][emoji122][emoji122][emoji122]
http://www.youtube.com/watch?v=vBY5rNXNvFY
I kod nas bi ovako prošlo..
Ovakva camuga nisam bila od 12. godine.
vala ne moze bolje, pa majku mu j.ebem
Obradih tri klasa kukuruza za 5 minuta ka' Ćićolina u najbolje dane...čuš mene, ka 'dabar...
Drvosječi upala sjekira u rijeku, a na njegove tužbalice pojavi se Bog i pruži mu zlatnu sjekiru, te upita:
- Je li to tvoja sjekira?
- Ne, nije.
Bog sljedećeg trena pruži srebrnu sjekiru i upita:
- Je li to tvoja sjekira?
- Ne, nije.
Na kraju, Bog mu ponudi običnu sjekiru i za nagradu za iskrenost dozvoli mu da zadrži sve tri ponuđene sjekire. Jednog dana drvosječi upadne žena u rijeku, a na njegovo zapomaganje, pojavi se Bog i donese Jennifer Lopez.
- Je li ovo tvoja žena?
- Da, da! - odvrati drvosječa.
Bog se razljutio:
- Lažljivče! Varalico!
Na to mu drvosječa odvrati:
- Oprosti, Bože, ali da sam rekao da nije, onda bi mi nudio Pamelu Anderson, pa onda tek moju pravu ženu i na kraju bih morao sve tri zadržati. Ali, ja sam siromašan, ne mogu ih sve tri izdržavati!
Pouka priče: kad god muškarci lažu, to je uvijek iz plemenitih pobuda!
:D
Onaj osjecaj kad u 6h operes auto i svi budni po gradu se okrecu za tobom...
Kako je ovaj zivot zaeban...
Povraticu...
bože mi oprosti
Ako izlazite napolje, ponesite nož da se branite od komaraca.
Domaćin, vratile se rode glavolomke.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...iGxTX8f2kchL-Q
Nema na cemu, V.
Festina lente.
nisu misli, nisu osjecanja, ali su 'sjecanja :D
imadoh nekih 11-12 godina.. zabljak s familijom.. hotel planinka ili jezera (onaj put pljevalja kad se krene brkam vazda). Uvatih jedno 30-ak ovih malisana i ubacih ih u bocu i na balkon hotelske sobe
https://www.google.com/search?q=Trit...w=1024&bih=615
ali ostavih cep otvoren, da mogu disat (pameta sam bio strasno!).. a oni kako su ljepljivi skroz, izadjose svi nedje oko 2-3 uvece. Te nasta vriska gostiju po hotelu, gmizali su svuda po sobama, podovima, kupatilima, krevetima :lol:
te sam tako vjerovatno ja zatvorio taj hotel :cry:
ali makar su gusteri na slobodi <3
Raspekmezih se (sreća te nosim naočare za sunce) kad prođoh pored osnovne škole đe sam učila 7god.(posljednju sam završila u školi u mom kvartu). Tuda sam posljednji put prošla prije 20god.
Došlo mi. Nagrnuše emocije...
Znas da si pretjer'o kad ti iskoci trapezius.
Ál' kad je preka potreba.
~~
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/4874...c-na-Bir-festu
Ih, kad krenu fotke da stizu...to se nece postizat da se vidi sve.
moja osjecanja su povrijedjena, a misli pomucene od ovolike vrucine i zege danasnje.. uh. :D
Mnoštvo ljudi vezano je lancima straha i brige, žderu se zbog lošeg zdravlja, oskudice, poslovnih ili porodičnih problema koji su nerijetko uzrok neprospavanih noći....
Nema koga je zaobišlo - kada se stvari otmu kontroli, kad izgleda da nema izlaza i čini se da ne postoji više snage ni volje...
Tada lijepo odaš sebe(sebi), zahvališ se svojoj nezrelosti na ludosti, prestaneš se samokažnjavat strahom, i počneš nepodnošljivo, samouvjereno, i na sebi svojstven način da učiš, učiš i učiš!
https://www.youtube.com/watch?v=uvpikUEIaLI
I lijepo budeš sam sebi gazda...
Vidimo se za par mjeseci.
Ш.м.е.к.е.р.:
https://www.youtube.com/watch?v=N73yFMaJvgw
Svratih do mojih i svrata dreknem:
-što činite,kućo junačka?!
Tata:
-čistim pištolj!!!
Ja pogledni malo bolje, a on sjecka šunku i ki$ele krastavce za rusku salatu
Onaj osjecaj kad se svidis djevojkinoj majki :)