Sendvici su im dobri.
Sent from my SM-A205F using Tapatalk
Printable View
Sendvici su im dobri.
Sent from my SM-A205F using Tapatalk
Meni kod njih skoro nishta nije dobro,a rade razvaljuju...Sicilija je za njih nivo vishe sigurno,no eto,jeste da su ugostitelji iz LP odavno poznati,ali proizvodi koje prodaju su po svemu za izbjegavat.
Pa da sendvici dobri, ja volim i tortilju, onaj sos unutra je dobar...
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
u siciliju mi se strasno svidja piadina pollo, grilovana piletina.. mada su im i pice odlicne ali su i skupi.
A malo poznat burito a vrhunskog kvaliteta, i dodje masu moras se najes, u "mexican burito grill" onamo na cosak kad se prodje jos od sicilije ka anb-u. 3.20 sa piletinom.
Je li zatvoren burito?
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Polar Star - full domaće pite (uključujući i kore) sa mesom i sirom + domaće ki$elo mlijeko - fantazija. Čeka se uru ipo (znali smo pa smo najavili unaprijed) ali vrijedi...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...94438f75ee.jpg
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Domace kisjelo u bas carsiju je isto kidalica.
Sent from my SM-A205F using Tapatalk
Big Ben, kakav djusto i bakraci :)
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Dimidžana. Za ljubitelje ribe i morskih plodova.
Guštanje :)
Dimidžana i spageti sa morskim, kakva perverzija
Sve što sam jela tamo je brutalno. Gambori, hobotnica, crni rižoto, lignje, čorba..
Budva.
I zove se Demidžana
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
https://www.tripadvisor.rs/Restauran...icipality.html
Tu ti je lokacija, a i vidim da imaju fotke kompletnog menija od ljetos.
Bravo lutke moje!
Ja vazda tako kažem iako znam da nije ispravno. Ne zamjetite :D
Kod mene u Hn je Domižana hahaha.
danas mi je pao cukar. svarcvald
Corto dostava
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...aacc9daf25.jpg
goozice smiri se.