https://www.vijesti.me/vijesti/polit...m-i-knezevicem
Abazović je, prema izvoru “Vijesti”, ostao na svojim pozicijama čvrste podrške mandataru Zdravku Krivokapiću i ideji da nosilac liste “Za budućnost Crne Gore”, čiji je konstituent i DF formira vladu po principima koji do sada figurirali u javnosti, vodeci računa o interesima Crne Gore.
Istovremeno, funkcioneri DF - a su izrazili velike sumnje u sposobnosti Krivokapića i njegovog tima da formiraju spisak ministara nove vlade kao i želju da oni kadriraju.
Narednih dana će se nastaviti pregovori, a funkcioneri DF-a će razgovarati i sa Demokratama.
zato su Manda i Knežević sposobni samo tako, samo je pitanja za šta :)