grijac filtera?!***** im se u auta danashnja
Printable View
ma to je ****** kao i sva ova nova tehnologija od 1001 senzora! Svetinja je voziti e30,e34,e36 i ne boli te glava oko svakojake elektronike i gluposti od kojih te samo glava zaboli!
Bogme e36 rikavela, standardno.
sta moze da rikavela na e36? senzor bregaste i senzor radilice... :) a ovamo senzor na senzor shvatam ja to nova tehnologija al brate precerali su sa tim izmisljanjem... :)
Na e36 moze da rikavela gomila senzora i elektronike.
Verbalni, you wanna some head up display nigga?
http://img7.imagebanana.com/img/zgyb...4092011012.jpg
Ne ****, 58 je bio average, sto je za onakvu guzvu OK.
Nego, daj uploaduj onaj klip na jutub.
al 86 max speed :mrgreen:
Odlicno.
Vise nego dovoljno.
momci pomagajte....cale mi se namerachio da kupi seriju 5 f10(shto i meni pasuje samo tako)...sprema on pare polako za nju...kad danas da odvede l200 na servis ovi mu u MP autu kazu da vishe nisu owlashceni da prodaju bmw i da to preuzima voli...i kazu da voli pochinje tek od maja sa prodajom tako da na sajmu nece bit bmw-a...zna li neko shta se odje zapravo deshawa :)
Milose, nema vise MPa. Neka ide u Tomic ili u Deltu u BG.
nema MP? WTF? :p
Ne frende, nema, i to je spas za sve BIMMAse u CG.
fabia i verbalni ka djeca mala. 'aj verbo reci kako sam brzo vozio. - a jesi fabioni bracki nema bolje petice i ludjeg vozaca o tebe, a opet si ekonomican... ma pusti pricu verbo daj klip na jutub' hhahah OSTROGAVI NEKATE
i kakva je ovo fora sa HUD-om ?
ps, dajte tu sliku average speed <3
hud je mislim aplikacija sa iphone-a.
i ekran se 'ogleda' u shajbni ?
wow, how useless is that :D
tacno tako
ja se izvinjavam :D
http://www.youtube.com/watch?v=r361vWNj_F
Verbo, wtf is wrong with your camera? WTF man?
200 minimum
odlican klip/
iako ne moze da ga otvori, pretpostavljam da je genijalan
vazda sam govirio da si seljo :p Trebao si ti da budes kamiondzija, a ne na ETF :hopelessness:
http://youtu.be/r361vWNj_F8
(next time, do not use [URL/URL] tags!)
La gente esta muy loca.
Enjoy_The_Silence je iz blokaa, vatafaak
posto je Fabia insistirao da se postavi klip bez glitcheva, evo ga:
http://www.youtube.com/watch?v=4MSHEdVlKtw
i rekao je da ce onda da prizna da kenja i da HTC rules, a E7 sux :) Ajmo, Vili!
Jesam li samo ja lud koji ne shvatam svrhu ovog klipa ?
Aco, kenjao sam, priznajem.
Jole, shvrha klipa je to sto su ovi makli isprekidanu liniju a znakovi da je dozvoljeno priticanje su tu, i sad ja ne znam sto da radim, da preticem ili ne?
Sto ce bit ako preticem po kisi i mraku, kada se ne vide linije?
Nego, bitno je da decki poput Trila i smrde uvijek moraju da kenjaju bezveze, ovaj prvi da nam dokaze da je pametan a drugi da nije retardiran.
ja otvorih klip, cuh da slusate 'IDEMO DO MENE' i zatvorih :(
Tu pjesmu je izabrala verbolova frendica koja je bila pozadi, almost gola.
Verbo, potvrdi (boldovano).
pics or it didn't happen.
I da je bila cura pozadi,zar ne bi vristala pri ovim sumanitim brzinama i preticanjima :(
Frende, u BIMMU ne osjecas brzinu, toliko je mirno, tiho i udobno da sumnjas i na tacho...
vili je slusao, ja sam drzao zacepljene ushi. Inace, to je sa cuvenog CD-a "100% gay music" (fabia, potvrdi i postavi slike)
Attachment 64351 ova tvoja je bila jos i bolja (ja sam na zadnji lijevi sic bio, sa crnkom)
bile su gluvonijeme :p