tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
znala sam! znala sam! znala sam!
sokolovi!!!!
pijem nocas, ne trijeznim se!!!!
Printable View
tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
znala sam! znala sam! znala sam!
sokolovi!!!!
pijem nocas, ne trijeznim se!!!!
ne mogu da disem
:Dovi penali nijesu sumnjivi no su zasluzeni tako da je pobjeda chista kao suza a i Jovetic ulazi,
JOVETIC MALI 'TIC!!!
iH kako mi stihovi idu nocas
OLEEEEE OLEEEE
Ja sam se sav najezio
opa, eto im i treci onda :))
Jos jedan i to iz igre da bude jos sladje :)
Oleee oleeee Vjera u Sokoleeeeee
:Dkad bi pao jedan iz igre srce bi mi puno bilo!!!!
ajde maaaaaaaaliiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i to sto kazes
sad ce da vidite jedan maherski, s po terena :)
da ne trazis malo previse
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a kako mi se ovaj komentator svidja,ahahahahahaha svaka mu casssssssssssttttttttt "GOOOOOOOOOOoooL"ahahahaha e pa svasta
sviraj kraj sudija
majka mu staraaa
Ocemo kraj
:Dbogomi je ovaj Poleksic odlichan kako ga puche onaj Madjar oca mu...oni!!!
Poleksica za pre$ednika!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
Kraj
POBJEDA POBJEDA
Momci svaka cast
CESTITAM na zasluzenoj pobjedi :)
Bravoooooooooooooooooooooooooo
i istorika pobjeda, odlicna igra olicni igraci divna publika sve je divno, samo zdravlje navijaca neznam kakvo je predpostavljm da su mnogi dobili cir na zeludac
ojha!!!!
ja ne mogu disat, ne mogu da gledam!
bravo za sve, posebno za veliko srce poleksica
Da Bog da nam srecna bila,da Bog da nam srecna bila
Ova prva pobjeda mila :)
Pobjeda!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111
:d 2 : 1
Svaka cast momcima iako nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu.
Nadam se da cemo i sledece utakmice otratiti sa ovoliko entuziajzma. Kad sam vece smomenuo sledecu utakmicu. Zna li se kad je i s kim?
znaci historijska pobjeda, bravo. jos samo da je pogledam bilo bi super