Izvini molim te....
Ti si onaj sa ferarijem, ne prepoznah te [emoji23]
Na temu mašine, mene Ariston ladno služio 11 godina. Bio je neki problem sitniji, ako se dobro sjećam dok je bio pod garancijom, i to je to.
Ozbiljno se mislim Teslu da uzmem. Raspitah se kažu da se možda kvare manje od Beka, koji je ono možda i skuplja i prilično kod nas popularna alternstiva. Pet godina garancije i neka vozi.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

