http://3.bp.blogspot.com/-qXlISwP3RX..._7705693_n.jpg
Printable View
http://www.examiner.com/images/blog/...hing_video.jpg with friend :)
stevanne <3 i tebi , haha :)
http://i268.photobucket.com/albums/j...simplicity.jpg
A mora li slika... Mogu li ja pjesmu da napisem..
samo rokaj :)
p.s evo ja cu odpocet :D
http://www.youtube.com/watch?v=APoCd...eature=related
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=AmMxWm5hTzI
Ja sam te jednom imao
kratko, al' ipak imao
iz tvoje case otpio
al' ne i sasvim popio
goroooooo jesi to primio pare od osiguranja? :P
The Return Of The Son Of Nothing
osjecam se ko severina, ne znam zasto, ali osjecam se.
Da te nije kresa' ko?:D
... i to snimio pa izbacio na internet??
zasto severinu povezujete sa kresanjem, momci stvaaaaaaarno.
Raquel se zaljubiO :) http://2.bp.blogspot.com/-ovnv85KCGF...ogspot.Com.jpg
5 dana - 5 razlicitih kreveta. I jos ponesto razlicito.
A sad bih mogla da se onesvijestim.