nek pada, sam neka ne duva!
Printable View
nek pada, sam neka ne duva!
kad si već tu, ko je kupio lutriju?
Ovaj vjetar dusu dao za evo cetvrtu masinu danas [emoji847] lijepo li je ne ici na posao i biti od koristi [emoji5]
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
ah meraka u večeri rane....uživam toplo, lijepo, mirisno, ma proljeće je život!
Vala bas! Neopisiva uzivancija i radost! :)
ao kakvo uživanje! Sunce, proljeće, vrućina, uživanje!!!
Zahladjenje i kisa od nedelje, vakat je, ovo je nenormalno vrijeme. Bolja je i ona ledara od ovih vrucincina.
ćuti ti antiprotivni :D
Je li nestajalo struje vama?
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Vele da jes preko morace
Ljepote ove danas :)
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
Kroz Tivat jedino čamac pomaže.
Štoeovo?
Da nije kisa? :)
A sto je ovo manita ga padala
Banja. Ovo se zove Berićet :)
brate prijatelju.....ja sam vozila 14 na sat, toliko je padala a nikoga ulicama, od Donje Gorice do Staroga, znači ja sam se baš skvasila noge su mi bile do članaka mokre i ako sjutra ne fasujem sve upale ovoga svijeta, dobro će bit...ne znam rekoh li, mrzim kišu toliko da mi je milije metar snijega i zakrčene ulice, neprohodne nego ova katastrofa!
Mrzis kisu? Ja kad je vidim, cujem, automatski u depresiju padam. Ne mrdam iz kuce dok ne prestane.
Svi se raduju kisi na ovo vrijeme bez vi satanisti.
Pomislite li kad na nas seljake sto drzimo krave, sadimo voce i povrce, drzimo pcele itd...
Strasno...
Rookie....barem se ukrivaj majka mu stara, drugovi te vazda potkažu:)
Glavno da se frizura ne skvasi, noge ce se osusit :)
znaš kako to ide:D
inače ne znam za vas ali meni se noge pometoše nema te sile koja ih može ugrijati noćas.....izluđeše me kao dvije sante leda...januar u sred aprila brate
Budva
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c7ad7e34a8.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Ne može se narodu ugoditi nikako :D
Onaj dan kad je baš ugrijalo bilo, mi išli na Goricu, skuvala sma se i kukakala kako ću pregurati ljeto. Sad je zaladilo, kuku što je ladno, ko će istrpjeti ovo hahahha.
Uvijek glasam za vrućinu u ondosu na zimu :)
Samo neka potraje, grlo me boljelo na onih 20 i kusur..ali meni ovo savršeno odgovara..Ništa preko 15 stepeni...
Još kad bi jedan $ever oduva'...
Slušaj KRKNA, ne poraste li mi ova temperatura tamo do 25 uskoro, čuvaj me se :D
Ču 15, kuku. Oću sunce, kratke rukave, pa nijesam zaludu cijelu zimu u teretanu išla :D
Kakp ću da uživam kad bude 48 u avgust, xebem ti više vjetar raspali.
pa sto se ne preselis na Śever ?
Sent from my Lenovo S60-a using Cafe Del Montenegro mobile app
ovo je kazna danas kako je zima! Nenormalno brate em sam ponovo peć upalila em sam makla jorgane pa se pometosmo, što bi rekla Mara Šerifović
Mrš zimski dani
mrš stvari, mrš jorgani
:D
Sto je ovo ljudi. Zima je ka' prase. $edoh u kola ni da je snijeg pada u njih ukocio sam se.
Bice aprilski racuni za struju ka decembarski.
A vele da je ovo ništa kakav će maj bit