1. to ti nije lijepo jer mi nismo vas optuživali da živite za dan kad će u CG umirat po 50 ljudi dnevno od korone, iako se nije moglo živjet od vaše "eto reka sam vam" priče
2. mi uopšte ne znamo da li je niti ćemo najvjerovatnije i saznat ako u CG umre neko od posljedica vakcine, osim ako neko odluči da tuži državu jer mu je umro član familije(mada je isti potpisao da država ne snosi nikakvu odgovornost ali ajd)

