Sreca pa cijene nisu rasle od 2009-2019. kad smo imali stabilne plate 500e.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Printable View
Kaze mene prijateljica da je izgubioa sa pojavom ES1 a i ES2 a rezon joj je sledeci-pod DPSom plata je bila prosjecna 500€ a ona je imala 1.000€ dakle imala je dvije prosjecne plate sad ce po najnovijem dogurati do 1.500 ES1 ES2 a i nekih korekcija u firmi je bilo ali ako ce prosjecna plata biti 1.000€ ina ce imati jednu i po prosjecnu platu dakle njen je polozaj na platnoj lestvici srozan.
Na gubitku je!
Tvoja prijateljica bi, dakle, bila u velikom dobitku da su joj platu sa 1000 spustili na 500, ako bi prosječna sa 500 pala na 200€.
Čuvaj se te prijateljice.
Nije Spajki slagao on je malo slagao ali dovoljno zabacio mamca da se ljudi navataju
некад бјеше дпс
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b87d751e11.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...48cbb51f89.gif
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
он то из прве руке и личног искуства прича
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mijenjanje dresa je killer detalj što bi Fabia reka
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
од дпс и 'Црногорац' до дф и 'Србин' је кратак пут. отприлике је то трајало док је Здравињо изговорио оно чувено - 'режим је пао'. толико им је требало да забораве на све што им је дпс донио
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam koja je svrha upornog ponavljanja stvari za koje napismeno postoji gomila dokaza da nisu istinite. Ajd ovi što slave Dražu, kontaju da je prošlo skoro 80 godina pa računaju da su ljudi zaboravili a svakako nema živih svjedoka. Ali od početka osvježivačke nove ere nije prošlo ni 4 godine.
Od 2010-2020 inflacija 15%.
Od 2020-2024 inflacija 32%, od toga 2022-2024 30%.
Izvor:
tradingeconomics.com
Ali što bi rekli “utoliko gore po činjenice”.
Da rezimiramo:
Povećanje će da pojede inflacija.
Dovoljno si pametan da sa tim stavom ne polemišeš.
A ni ovaj whataboutizam ti nije baš najbolji na svijetu [emoji2].
Očekujem i čuvenu: “zamisli da se nisu digle plate, a ova inflacija”.
Al eto otkrismo kako izgleda najveća fiskalna reforma u poslednjih 100 godina kako si najavljivao ovdje.
Po meni mršavo.
Dobro za izbore u novembru i ti ga sveži.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jeste znali da Albanija ima preko 700.000 bunkera a bunkeri si sad HIT.
https://putnikofer.hr/dnevni-atlas/k...nje-izolacije/
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Размишљам како бих се свјетлосном брзином завазда самобановао са овог форума у појединим ситуацијама. Више за топик изразите своја осјећања ал добро.
Koliko vidim, svima su smanjene plate.
Osim onima koji su na minimalac.
Iz jedne vrece u drugu prespi, poslodavcima bolje, radnici trose dio para koje su im ranije uplacivane pa misle da imaju vise,
mazanje ociju budalama, ali eto minimalac ide gore (samo da ga dobro iskontrolisu)
podrzavam.
Kako god covjek nije ispunio ono sto je obecao a svi znamo sto je obecao tako da na stranu ovo sto je danas iznio ne mijenja cinjenicu da je kao osoba notorni lazov
Slabo ko je radio za minimalac da ja znam, svi takvi su imali dio u kešu na ruke, tako da će im sada taj dio prebaciti na račun i na kraju saldo 0.
Kako su namršteni bili danas, ka pokisli, niko da se nasmije. Jbg znaju da su ilagali i izvarali narod.
Slika govori dosta :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cbd84cda8a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...41c927007b.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk