Originally Posted by
To Madeira
Jedan hot tejk, ako dozvole safari i ostali ljubitelji lika i djela Naza Reida i slobodno me ispravite - nisam zadovoljan njegovom igrom posljednje dvije sezone. Morao bi mnogo bolje u svakom dijelu i aspektu igre, a on ako nije nazadovao u odnosu na sezonu kad je bio 6. igrač, a ono sigurno nije napredovao nimalo. Ako mu trojka ne upada, a voli da je pripali i nerezonski i procenti nisu dobri, djeluje kao minus na terenu jer drugo ništa ne radi dobro. Uporediti sa McDanielsom koji je značajno napredovao u napadačkom smislu (odbrana se podrazumijeva) pa sad umije i da napravi ulaz, ima neki šut sa poludistance kad mu ulaz zatvore, solidno doda i tako redom. Jasno, nije to isti tip igrača, ali opet - Minnesota je dosta položila u to da Reid zamijeni jedno 80% Townsa, a dobijaju 8%.