Evo dok se nakanim.. ne gubi vrijeme u medjuvremenu. Ozbiljno.
Printable View
http://ih2.redbubble.net/work.419366...ers-salute.jpg
I,I captain! Roger that !
E, brate sparco, dozvoli da te Rakel ustroji.
Treba da obavim neku svadju sad, al' neam zivota.
muka mi je!
U ljubavi sam 38,47% svog zivota ali mi treba jos 41,15% da stignem svog djeda i babu. To je jos 60 godina. Sitnica.
Stices ti to. Samo polako. Ne zuri.
Ma imam ja strpljenja. Nije to meni nista,vec sam obavila 1/7. Jedino jos koncentracija da mi dodje i da snijeg vise nikad ne padne, i to je to.
Navijam za tebe :)
Bez stending ovejsnsa nemoj da mi dolazis. I koreografiju 'ocu. I salove. I baklje. I da vidim strast u ocima,bre. Pjesma se podrazumijeva.
ajde ne smaraj vise
hm interesting , me dodaje bic i povinuje se ...........
http://3.bp.blogspot.com/_8xy29NaCqR...03_468x313.jpg
Ahahahahahahahaaha dobro, dobRo.
http://1.bp.blogspot.com/_5CnFn3pW-z...s-and-Salt.jpg
Ko 'oce moze da mi se pridruzi.