Da li je placanje naknade obrade kredita bila samo preporuka za ukidanje od Centralne Banke? Raspitivah se skoro za stambene kredite- kod Lovcen banke fiksna obrada 1000 (hiljadu) eura!
Printable View
Da li je placanje naknade obrade kredita bila samo preporuka za ukidanje od Centralne Banke? Raspitivah se skoro za stambene kredite- kod Lovcen banke fiksna obrada 1000 (hiljadu) eura!
Zabranjena je obrada kredita u vidu procenta od iznosa kredita, nije zabranjeno da naknada bude fiksna. Mada mi nije jasno da li to znači da će u konkretnom slučaju Lovćen banke hiljadu eura da košta i obrada kredita od 200 hiljada i kredita od 30 hiljada.
Viši sud u Podgorici 20.marta donio presudu kojom se zabranjuje da Crnogorska komercijalna banka (CKB) u ugovorima koje nudi potrošačima određuje naknadu za obradu kredita u procentima, već ona mora biti u fiksnom iznosu i da odgovara stvarnim troškovima.
https://www.vijesti.me/amp/708662/ko...e-u-procentima
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li ko iskustva sa kupovinom zlatnih poluga u CG?
Vidim ima neka firma koja se bavi prodajom istih: https://investicionozlato.me
Je li to gore sigurno/legitimno?
Mislim da ovo nije u fizickom obliku.
Oce ikad napraviti pos aplikaciju pa da banka uzme max 0.8% ... ovamo kenjaju negotovinsko placanje ,kartice al dzabe kad se ne isplati za preduzetnike
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ne kapirate kolko je CG zlatna sto se tice troskova poslovanja u poredjenju sa drzavama EU npr, nebo i zemlja. Logicno, imamo dosta problema i nismo Sejseli ili Singapur medjutim ti troskovi nisu problem, problem je trziste koje je sve osim fer, nista se ne moze raditi bez neke veze. Nemamo ni Paypal ni Stripe, poslovanje sa inostranstvom je veoma ograniceno. Kad bi se to sredilo zaboravio bi na pos :lol:
HB ima mPOS (Android), ali mislim da su provizije iste 3%!!! I 15 eur ako je promet ispod 1500…
https://www.hipotekarnabanka.com/privreda/mojpos
https://www.hipotekarnabanka.com/faj...025-godine/197 (strana 18)
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://i.ibb.co/Q4GQL1q/Screenshot-...8-Messages.jpg
png file maker
Prije 10ak dana ugasen racun,
Na koji racun da im prebacim ovo ili da iskuliram?
Na taj koji pise u poruci.
Kako su ga zatvorili sa dugom [emoji3]
Vidim da je i dalje dostupan racun kroz mBank. Ocigledno da nije ugasen… vidi sa njima da ti to storniraju i ugase
Sent from my iPhone using Tapatalk
Možda je to proporcionalni dio duga.
Recimo ako je pretplata 2€, ovih 90c znači da si ga koristio nešto manje od pola mjeseca.
To im je odrzavanje racuna za jul… ako nije zatvorio do kraja juna to mu je automatski naplaceno pocetkom jula
Sent from my iPhone using Tapatalk
24.06. navodno zatvoren racun, necu slati pare na zatvoreni racun stvarno
@Sale kako mislis - vidis to na mbanking?
Probao da uplatim i vidim vraca ime.
Idi do filijale da ti to regulisu ili im posalji mail na [email protected]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mjok, ako opet bude poruke - zvacu ih ili poslati mejl.
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ijesti_android
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Ok ovo je stvarno prijatno iznenadjenje
Ovo dodje ko prica o ferariju i pusacu
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Prijem je trebao da bude 0…
Ali i prag za slanje da bude makar 1000 eur za tu nizu proviziju od par centi.
A dobro je od koga je.
Ali ovo mi je najjace za RTGS i DNS
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3f5024771a.jpg
Radno vrijeme platnog prometa [emoji2357]
Za instant jos godinu dana cekanja
Sent from my iPhone using Tapatalk
To ce banke da stave u dzep.
Ili ce sve da dignu da ide po toj skupljoj tarifi…
Sent from my iPhone using Tapatalk