Da da znam, nego samo kažem kako smo se bezveze prijavili. Svakako ima još antitijela pa čim prodju primiću bilo koju, a isto se kao nadam da će me dopanut Fajzer a ne znam ni zašo :D Možda eto zbog putovanja, mada će sve biti priznate kad se napune svi koliko su planirali :)

