ooooooopaaaaaaa, one, two, three, four, five..
ooooooopaaaaaaa, one, two, three, four, five..
Inace volim irsku muziku,i najvjerovatnije cu poci jer kako je krenulo,da sledece godine dodju oni karta bi bila 15 eura.
Ragina glava gazi ovih dana.. mnogo dobar pub trenutno
Kako mislis gazi ovih dana?
Hvala T-C/M :)
Jedva čekam!
besplatan ulaz :)
lijepo, mada bih ja vise volio da su nama dali Tonija Cetinskog, a nikšićanima Džibonija :)
Ja ne bih, jer se po kvalitetu se ne mogu uporediti.
A bogme mrka je to kapa kad imas jednu plejlistu i bacis je na shuffle.
Koliko je karta za Bajagu i Instruktore?
Isto koliko i za Džibonija.
Dosta..
Keltsi veceras, konacno...
Ovo ce biti p'jana noc predosjecam :mrgreen:
Momci i đevojke, vidimo se noćas. Biće opako, još da bude Urban. Uh!
http://www.vijesti.me/caffe/disko-editorial-virpazaru-clanak-37145
Okolina našeg grada. Dešavanje za ispratiti. Konačno.
Cheers caffe, nocas Nuclear mama, u petak Adrian(ex sexy very much) sa bendom Academia.
Muzičko - filmski maraton u okviru koga će biti prikazane scene iz muzičkih filmova u kojima se pojavljuju svjetski poznati izvođači, na platou ispred Kulturno-informativnog centra „Budo Tomović“ od 20 i 30 časova.
Biće emitovane muzičkih numera sa svjetske muzičke i filmske scene, u blue-ray tehnologiji, a među kojima su zvijezde poput Rej Čarlsa, Vilija Nelsona, „The Blues Brothers“, Pola Enke, Frenka Sinatre, Klifa Ričardsa, Roja Orbisona, „The Eagles“, Harija Belafontea, kao i inserte iz kultnog filma „Bal na vodi“.
Neće se ništa čut od Dženana... :disgust:
Je li moguće da je za ovakvog "talenta" cijena karte "samo" 7 eura?
http://www.vijesti.me/kultura/milena...i-clanak-37901
veceras u 20h
Predstava Maćado, večeras u 20:00h, KIC Budo Tomović. Uloge: Dušan Kovačević, Srđan Grahovac i Slavko Kalezić.
Odlična komedija, sve preporuke za one koji je nisu već pogledali.
Ulaznica je 5€.
kako neko moze da da ne 5e, nego 1 cent da bi vidio onoga odvratnog lika- Kalezica?? :hororr: