kukuuuuuuu
Printable View
kukuuuuuuu
majku li im *****, u picku materinu
Ovo sam (smo) cekao godinama, da nasi momci, pjevaju nasu himnu, u nasoj drzavi, igrajuci za nasu reprezentaciju!
Ajmo sokolovi ispod lovcena i durmitora!!! Nije bitan rezultat, samo srcem.
kuku kakva sansa ne mogu da vjerujem srcani cu dobiti
primicemo gol iz svakog prekida
uh opasno je gledat ovu utakmicu dobro e je svira ofsajd
ja cu dobit srcani udar
kakve sanse da cemo dat vise gol
dobro igraju
obosavam poleksica svaka mu cast
Srrrrrrrrrrrceeeee
Za one nostalgicne (nadam se da ih je malo):
Srbija i Crna Gora - Madjarska i Kazakstan 1-3
Kako igramo??? Dajte neku informaciju nama koji nemogu da gledaju i koji su iz daleka preko telefona slusali himnu i pjevali sa ostalima stotinama kilometara daleko.
onako, madjari su ocajni
ali svaki prekid mozemo da primimo gol zbog neuigranosti
Posjed lopte 51-49
Nasi su ih posle primljenog gola bili stegli imali su haos sansu, ali su se madjari malo oslobodili. zajebani su iz prekida
A Poleksic nas spasava
ne igramo lose ali su tolike lokve po terenu da to nije zdravo, simon igra odlicno, najvece opasnosti za cg su iz prekida a poleksic ne brani lose cak dobro samo sto primi onaj gol
Ali za ekipu koja zajedno igra 5 dana igramo odlicno
jeli primila jos koja perezentacija gol u prvom minutu istorije svoga postojanja
Mozda jes, a mozda i nije
neka smo primili taj prvi go; sto bi se reklo:" nek ide svo zlo s njim"
uuuuuuuuuuuuu jos pitas bilo je dosta golova koji su primljeni u prvom min,ne mogu tacno da se sjetim za milosevica kad je dao gol i protiv koje selekcije....san marino ili neka druga...ma nije bitno uglavnom bilo je golova
a sto se tiche igre reprezentacije crne gore katastrofa,teren katastrofa,vukcevic odlican,vuchinic BOLJE DA JE OSTAO DA ODMARA nego da igra jer stvarno danas bas nema pojma
nije vucinic samo los no i burzo
otkrio sam nesto da od infarkta necu umrijeti jer kad danas nisam necu nikad
jes Vukchevic razbija grhhahahahaahahah
pa nikome ne daju loptu kreteni jedni!