Bugi, nikakve ti to veze nema. Objasnjavali su imunolozi x puta...15 ili 1500 to je samo brojka i receno je da je najveca glupost vadit i pratit broj anti-tijela. Vecina se nalazi u kostima koja onda proizvode anti-tijela a to se ne moze naci u nalazima krvi.
Generalno, opusti se i uzivaj.
Sent from my SM-G975F using Tapatalk

