Evo djavola da moram uzeti sto rece kol2ga bitrate 2tb
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Printable View
Evo djavola da moram uzeti sto rece kol2ga bitrate 2tb
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Ada ne moraš vala, 1TB još i dosta, vala u današnje vrijeme brzog interneta časkom se skine po potrebi nešto i obriše, pa da je ne znam kolika igra. Save je ionako u cloudu
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja dok skinem igru,prodje me volja. Ako nadjem dje 2tb na dvije rate, onda je top
Ako ne uzecu taj 1 tb.
Sent from my 22101316G using Tapatalk
probao sam konačno GT7 sa PSVR2 u NS izdaje momak, prije toga su me ispalili Beograđani (prestali da se javljaju nakon dgovora da iznajme opremu)
navikao sam se brzo da mi se ne vrti, e sad da nađem neki modus da mi to ne uzima previše vremena a da ne bacim 2K na opremu, možda da otvorim igraonicu :)
Uzeo 1tb k3000 kod kolege sase. Jos samo da nadjem vremena da je ubacim u sony.
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Vjerujem ti brate,al sve bojim da skinem plastiku da pukne[emoji16]
Sent from my 22101316G using Tapatalk
svlaci se ka dolje ili gore zavisi sa koje strane krenes da otvaras , bas lagano . Ja nisam dodavao disk al nisam bio ziv sto necu otvorit da bacim pogled kako su to rijesili . Evo ti cak i video bas detaljno objasnjeno
https://www.youtube.com/watch?v=b1vF42QfmTk&t=109s
Hvala kolega,dao si mi volje da zavrsim. Bas je lagano,kada sam prvi put pokusao pogresno sam konzolu okrenuo.
Stavio disk,kao sto rece 5min i eto vec se skidaju neke igre[emoji106][emoji16]
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Ima li neki serviser za PS5 kontroler?
Druftuje u stranu [emoji846]
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Kolega @Tomek :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto je fora sa ovim gamesbox.me pa su cijene igara dosta nize, jesu li ovo accounti?
Da, game nalozi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dje uzimate naloge u zadnje vrijeme
https://youtu.be/tCGZ6pkbD5E?si=PT00T9bS92s9zqZn
Poslato preko goluba pismonoše
Ja iz Srbije kod jednog momka. 1/1 dosta povoljni, korektni,vazda imaju akcije,poklone
Uplata preko paypalla+1,2e provizija. U pitanju se nalozi,ne disk [emoji16]
Imaju viber grupu,ko hoce da ga dodam neka salje broj u pm.
Provjereni 1/1
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Ima li koja fora da se ubace dodatni timovi na ovaj efootball24?
Prije sam ubacao timove i igrace na klasicni pes, ali za ovaj fudbal nisam nidje vidio da je neko pravio option file
Početak decembra biće izbačen triler za GTA6.
Triler [emoji1750]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Izvini brte - učim egleski pa praim greške.
Priznajem dasam glup i retardiran da nisam pametan i uspješan kao ti dane pravim greške. ;)
https://i.postimg.cc/8kLRJtPW/Screen...-Instagram.jpg
https://www.ign.com/articles/dualsen...ck-friday-deal
Ako ga i kod spuste na 50€[emoji848]
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Oceee, kako da ne [emoji38]
Evo da vidimo[emoji16]
Sent from my 22101316G using Tapatalk