Samo sto je buducnost ranije obavjestila aba ligu da ce trebat promjena termina. To se znalo jos posle meca sa cedevitom.
A zvezda oce da se pomjeri kad je buducnost kupila povratne avionske karte za tim strucni stab i prijatelje kluba.
Printable View
samo da ovaj pritisak ne odradi svoje pa vidimo sudjenje koje će biti striktno za jednu ekipu :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam radio tri godine kao stjuard. Za te tri godine, da ja znam, 6puta se dizao avion zbog samo jednog covjeka.
Jedne prilike zato sto je prispao, a morao je u Beograd da stigne. Ako moze zbog Djurisica se spremit let, moze i zbog njih.
Game 1 ponedeljak u 7 Game 2 u utorak u 6 ipo.U Moraci u petak i subotu.
Ajd hvala Bogu vise.
Bez gostujucih navijaca.
U skladu sa propozicijama takmičenja, i preporukom MUP Republike Srbije, razmene karata i ulaska gostujućih navijača, neće biti. Košarkaši Crvene zvezde dočekuju u ponedeljak i utorak ekipu Budućnosti u prve dve utakmice finala ABA lige jtd, a klub obaveštava svoje pristalice i navijače da će ulaz na tribine i za ove mečeve biti slobodan - navodi klub.
Tribine A i C će biti rezervisane za vlasnike sezonskih karata, a za partere B i D, lože, belu i plavu, karte su po standardnim cenama koje važe za mečeve ABA lige.
- Utakmice koje u Beogradu organizuje KK Crvena zvezda mts proglašene su utakmicama "visokog rizika” tako da nikome od navijača KK Budućnost VOLI koji budu došli organizovano ili samoinicijativno u Beograd , neće biti dozvoljen ulazak u dvoranu - dodaje se.
Valjalo bi slično i ođe, pa ih neka
Tip je budala teska, a uz to jos tvrdoglav do tačke da sebi karijeru ugrožava. Ne vjerujem da ce igrati mnogo ako uopšte, jer nit je spreman nit je zdrav dovoljno da igra neku ulogu ozbiljnu. Ne znam jel se kad i dje desilo da se za finalnu seriju pusta slobodan ulaz, ako nista zbog važnosti utakmica.
A karte kod nas, kad ce bit pustene u prodaju, kolko para? :D
Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Nemam pojma stvarno ali ovako nagađajući čisto sumnjam da će biti više od onih za Cedevitu. A karte bi valjda trebalo pustiti nakon 2 utakmice u BG.
Redovna praksa je u Beogradu slobodan ulaz za ove bitne meceve. Posebno sa Derbi kad se igra. Gdje se nikad ne prodaju ulaznice.
Na sta je spao klub sa tolkim brojem navijaca. Da jedino moze salu da napuni besplatnim ulazom.
Pa to BG ima 28hiljada stanovnika ne mogu da napune pionir..
Treba organizovat mec u neku salu kad nije zanimljiv protivnik. :)
RTCG otkupio prava prenosa na svaki mec finalne serije.
A čik pa se ne pojavi tu biznismenu i stručnjače crnogorski.Mislim da bi odma krenuo proces o porijeklu imovine,a i ona afera sa kokainom od prije 8-9 godina[emoji3]
Sent from my LEX722 using Tapatalk
Kad je protiv zvezde bio ocajan u bg onda se dokazuje kroz bar :) salu na stranu, svaka čast :)
Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
Lisica je to, kriminalan je bio zadnjih par mečeva pa da malo skrene pažnju... :D
Šalu na stranu, veliki respect!
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Sekta , nema greškehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c7712cc662.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6090fb718d.jpg
Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Aahahhahahaha, a kako su se ufrcili stoe ovo, navikli kukavci na KLS price i ostalo. Mada oni su i prosle godine imali teoriju o Darusafaki i EL, kako turski klub mora da prodje :mrgreen:
hahahahahahahahhahahaha. a ima li kraja ovome. kakvi su ovo kompleksi ljudi moji. može li ikad i u jedan sport ekipa iz CG dobit nekoga iz Srbije a da nije kupljeno itd
Sent from my iPhone using Tapatalk