Grgur : ,,Krecjemo ljudi ! - O cemuu se radiiiiiiiiiiiiiiiiii ? " .. HAHAHAHAHAHHAHA
Printable View
Grgur : ,,Krecjemo ljudi ! - O cemuu se radiiiiiiiiiiiiiiiiii ? " .. HAHAHAHAHAHHAHA
poceo prenos rijecima O CEMU SE RADI, xaxaxaxaxa
drzite palceve:)
zamislite samo deja savicevica kako je uzivao uz ovu muziku:)
zar ne bi bilo bolje otvoriti jedan poseban topic,pa da poslije svi zajedno analiziramo sve grupe ???:)
polako prvo da vidimo zrijeb:)
Rekoše da neki ne mogu da se sastanu zbog političkoh razloga???Nismo valjda mi i Srbija :)
rusija/gruzija azerbejdzan/jermenija
vidjoste li one penale od pjevaca hahahahha
a pi dje upadosmo u grupu sto nema nikog iz sestog sesira...
picimo za wels izmedju ostalih za sad :D
i ponovo bugari :D
Opet ovi Bugari
pa i nije toliko lose, svajcarci :D
i englezi, ooooooooooo
Ja sam zadovoljan. Englezi su atraktivni a sa ostalima se nekako mozemo nosit.
A nije ni lose to sto smo u grupu od 5 ekipa. Dok ovi drugi igraju imace se dva termina vise za odigravanje prijateljskih utakmica i bolju pripremu.
Još da nam zakucaju eksere...
kakvo će klanje oko bodova da pane :D.najizjednačenija grupa,svako svakom može da ga uvali ;).englezi favoriti apsolutni a za drugo mjesto svi konkurišu
da smo ove Bugare izbjegli, bilo bi zanimljivije.
Super :D:D:D
nije toliko lose ako cemo realno mada ovaj vels mi je vazda bio mrzan a zna se kakvi smo mi na centarsuteve
kad ce se znati raspored skim kad igramo ?
grupa odlicna ,mada kakvi smo mi jadovi ne ocekujem premnogo.
Mada barem je zanimljivo to sto se moze u neglesku poc:) ovoga mjeseca po 40 evra od svake plate da se skuplja za put:)