Goozica i ja
http://costumefail.com/wordpress/wp-...te-costume.jpg
Printable View
Мајица по мјери
http://www.pik.ba/artikal/3648363/zenska-majica/
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...74094546_n.jpg
"A onda se setim da tamo
negde imam brata
preko granice ispisuje
nove zivotne stranice
A na ruci vise
nema brojanice
otudjio se od porodice
a kako ne bi i od rodbine
Nisam ga video
ni cuo ima 3-4 godine
reci, Milose
granice nisu nista drugo
do linija u atlasu
al' jesu stvarne onda kad idu
od srca ka srcu"
aman zašto otvaram sve što okačite?!
svidja mi se novi nick, a i volim kad me banuju s vremena na vrijeme... :/
ovo je vrhunac...
Peticija za dodjelu nacionalne penzije Miladinu Šobiću
http://www.cdm.me/kultura/peticija-z...iladinu-sobicu
ali stvarno.
koji sam ja meni...kreten
Pare, pare, pare...Mojoj dusi napacenoj fale samo pare...
ajmooooo razgibavaaaanjeeeeee
http://www.youtube.com/watch?v=_jmXHRm2z6k
Da sam zensko pomislio bih da sam trudan! Sve pojedoh!
Obrisah FB profil... Uhhh, kakvo olakšanje.
I ja.. citava 4.dana za sad...inace nisam od 2007 :)
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
jutro moze da vam pocne...ili ne pocne.