Samo novi filter od vazduha i teraj dalje.
Printable View
Ako ima OEM kuciste od filtera onda mu nece biti nista, ako ima aftermarket onda je najebao, citaj 2500-3000.
Fabricki usis nije vodootporan...Ima resetke i krivine dje moze da izbjegne malu kolicinu vode ali ima obicni papirni filter i sve ostalo...ovaj auto moze u vodu da gazi kao i svaki drugi slican terenac, nekih 70cm i to da ides 1 na sat, da nema talasa ispred tebe.
Svakako je presao granicu bezbjednog cim mu je voda do prednje maske dok stoji...(usisava vazduh odma iza suvozacevog fara).
Tipa novi Landrover moze 20cm dublje da gazi (90cm)
Sigurno je usisala vodu jer je isao talas ispred...A kad se ugasila vjerovatno je usred panike probao da je upali, nadajuci se da je nece potopit...
Pa ce na kraju saznat ima li bas jake klipnjace ili ce isprsit 2-3k eura.
Al generalno svakako nije problem do auta nego do vozaca...
Imao sam u proslu firmu prado, koji je isto stradao zbog ljudske gluposti
Ne pricam o resetkama i krivinama.
https://i.postimg.cc/Kz0tzNNz/IMG-4058.jpg
Vele golf ne valja https://www.facebook.com/share/v/1G8SHKEfDT/
Hahahhaha ili dje stane Land Cruiser onda tu upalis Golfa i nastavis :))
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Znamo kako tojotina turbina usisava i volumen vazduha i sabija ga u cilindre a samim tim voda i hidroudar polupa klipnjace....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...245be654fb.png
Sent from my iPhone using Tapatalk
Trenutno u Aichiju:
https://www.instagram.com/reel/CygiV...V6ZXpkNjdscg==
Kakav je motor 2.0 93kw u Aurisu (2008godiste) ?
https://vt.tiktok.com/ZSae9YEY1/
Sent from my SM-S936B using Tapatalk
Ne znam koliko tu ima istine ali znam da je 1UZ-FE najbolji oto motor u istoriji.
Izvinite sto vas gnjavim, zanima me koja je od ovih tamnijih boja najbolja?
https://i.postimg.cc/L5qBH7pf/5bad33...1196b0ecb.avif
https://i.postimg.cc/1XL04HR8/9d1f3d...34b76bba5.avif
Naravno, ja bih bijelu nego supruga kaze da sam presrao sa bijelom i ne daje repa, znaci moze samo nesto tamno.
https://i.postimg.cc/7ZrMkmQp/983457...14cec58b8.avif
Nori Green Pearl
Нори свакако.
crna izgleda predobro, ali nikad vise ne bih kupio crno auto...svaka tackica i ogrebotinica se vidi, plus se isprlja 15 minuta posle pranja
To i meni smeta, plus kad je zaropek…
50c temp bez hlada i parkinga jos zaropek idealno za tamne i crne boje,ako si gurman pa zelis omlet sa jajima kupuj tamnu boju... ;)
Kae frende jel poco klimax alo drz ba tu bijelu boju...
Imam ih u dvoriste crna S i Bijela perla S posle 9sati na sunce nemili se uci i voziti doma...
Pa cisto promjene radi, inace bijela mi je i dalje najbolja od svih mada da budem iskren ovo se vozi vikendom i kad ides nedje, za ostalo je radna masina, tj. RAV.
Zelena je bruka. Daj jos nekih slika tog zelenog.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://i.postimg.cc/KYcv9Hy2/094fe0...53acdc949.avif
https://i.postimg.cc/FzS9dt0R/bc9149...a481e211d.avif
https://i.postimg.cc/13ByNrVX/f0723c...016af18ea.avif
https://i.postimg.cc/X70WHzwT/ec9c91...47e114bda.avif
https://i.postimg.cc/HxGvYfsC/cd091a...e76543d06.avif
https://i.postimg.cc/x856P8GV/10d2fe...25792a6eb.avif