Attachment 66122
Printable View
Mislim da je ova tema zrela za kljuc jer se vec duze vremena samo proseravate sa postavljanjem nasumicnih slika koje blage veze nemaju ni sa cime.
Baba je juce ujutro zaboravila da me zovne. A vazda zovne nedeljom ujutro.
:((((((((((((((((((
Obecavam da cu da naucim da igram preferans.
narednih 3/4 dana bas ovako..zazdila se vesela masina :mrgreen:
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...a_238482S1.jpg
Osjećam se skoro spremnom za moju (pravu, one od prije su beznačajne postale) veliku ljubavnu romansu/priču koja će pod noge baciti sve novopečene ljubavnike, filmove i ostale male i velike Crnogorce i Crnogorke.
Će im pokažem(o) kako to radi stara garda.
sretno ili srecno :D
Fala, trebaće (kakvi smo) :)
ja bogami nedam na nas :D
Ja imam Interpola u CG. Ako je budemo prodavali, njemu ćemo.
Kud će mafija no kod mafije :D
Osjecam se ka' ZMAJ!
Sa alatom iz okova... Ka' momak!
Razocarano, sa jedne strane, jako, u ljude.
S druge strane, uspela sam da pronadjem osobu koja je ispunila sva moja ocekivanja, za sve druge ljude, ni drug, ni prijatelj, ni ljubavnik.
Ja bih da setam po Bascarsiji pa kod Zelja na cevape....:love_heart:
http://img23.imageshack.us/img23/392...rsija01pp8.jpg