Šta pokazuju skrinšotovi? Ako misliš na parking koji se nalazi kod prilaza 18, to stoji, ali mislim da je i jooly upravu jer im kontrolori daju informacije od brzini i pravcu vjetra.
Printable View
Šta pokazuju skrinšotovi? Ako misliš na parking koji se nalazi kod prilaza 18, to stoji, ali mislim da je i jooly upravu jer im kontrolori daju informacije od brzini i pravcu vjetra.
Screenshotovi pokazuju da na 18 nije bilo slijetanja, tj. nema
tragova guma.
slijeće se i na 18 ali rijetko
na 18 se slijece...manje nego na 36 ali se slijece...ja sam jednom prilikom nan18 sletio..ostalo na 36...
prije neki dan je sleti MA na 18... nisko je preletio...
Na 36 postoji ILS sistem, tj instrumental landing system, dok je 18 samo vizuelni, bez ILS, i to je razlog zasto se rabi toliko 36, a tokom godine je najpovoljniji zbog vjetra, zato je i postavljen ILS na tu stranu
Čitav dan iznad Podgorice prelijeće Foker na nekih 300-350m. Od jedan sat sigurno sam ga 7,8 puta uvatio. Ko će ga znat što rade..
Testiraju.
Za one koji 'vole' transkripte poslednjih rijeci...
http://planecrashinfo.com/lastwords.htm
[/morbid]
i zakljucismo li zasto avioni nekad slijecu cas na jednu cas na drugu, a nema veze sa koje strae dolaze.... evo npr turkish rednovno preleti iznad moje kuce u vranice kad polijece, a isto tako vrlo cesto sleti na 18, iako dolazi preko albanije i skadarskog jezera, tako da bi mu slijatenje i polijetanje na/sa 36 islo na ruku...ovako pravi krug iz nekog razloga... zbog guzve ne vjerujem da je :D
Nisam pratio diskusiju ali slijetanje najvise zavisi od vjetra. Uvijek se slijece protiv vjetra. Ne znam jeste li dosli do kakve misterije ali regularno je tako.
https://www.youtube.com/watch?v=cUwZnK2UHHg
Jedan interesantan let. Koliko vode oko piste. :o
promašio malo prilaz iz prve ništa strašno za ove uslove
Toliko je A330 kompjuterizovan da cak ni reverse thrust ne mora da aktivira na dugme nego se samo aktivira.
sprdnja
https://s3.amazonaws.com/public-insp...2015-10066.pdf
This AD was prompted by the determination that a Model 787 airplane that has been powered continuously for 248 days can lose all alternating current (AC) electrical power due to the generator control units (GCUs) simultaneously going into failsafe mode. This condition is caused by a software counter internal to the GCUs that will overflow after 248 days of continuous power.
Ne shvatam zbog cega ima taj counter uopste? Jedino za maintenance ali...
Ovo je nesto novo?
https://m.youtube.com/watch?v=A7x46GwmgdE
ugao kamere
Koji crni ugao kamere? (pogledati od 4sec-11sec)
Ovo je sigurno neko testiranje sa PRAZNIM avionom.
Pogledajte sta pisu
http://www.jutarnji.hr/video--nevjer...einga/1364946/
Cisto kurcenje i da se pokaze sta sve moze. Ovo moze dok je avion prazan ali mislim da je fizicki ovo neizvodljivo kad bi avion bio pun. Strusio bi se odma cini mi se cim bi krenuo da ga dize ovako. Po strani to, cak i kad bi uspio, kako bi se povracalo kroz avion :)
Siguran sam da uopste nije cilj da uzlece vertikalno niti ce to radit'... Prakticno, ovo znaci da moze imat' ostriji ugao uzletanja sto moze bit' korisnije kad su krace piste (sto bi opet podrazumjevalo i da ima bolji sistem kocenja kako bi sletio na istu tu pistu u prvom redu). Elem, 'banalni' prakticni primjer: da je KLM-om avion bio ovakav '77 bi se izbjegla (jedna od) najvecih nesreca kad su avioni u pitanju...
Ne kuzite.
Reklama i nista vise.
Upravo.