Originally Posted by
NHM
Jes, ali ona koja je zadužena za uspostavljanje F dijagnoza.
Što se tiče pesovog Rada Miloševića, rekao je ono što većina u CG nikako ne kapira. Nije uticaj ambasada u smislu ne smije ovaj ili.onaj u vladu. Što se njih tiče, može Lepoglavi istovremeno bit i premijer i ministar svih ministarstava, a df da bude na svim mjestima po dubini i širini. Ambasade nas neće u time sprečavati jer je to naše pravo. Sa druge strane, njihovo je pravo da odluče koliku će podršku imati takva vlada. Za ono što nude imaju pravo da postavljaju uslove, a naša je stvar oćemo li da odbijemo njihove uslove i samim tim i njihovu podršku.