Kakav mozak treba da budes da pravis nalog da bi diskutovao na topic politika.
Bjezi doma, zena ceka rucak da joj skuvas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Kakav mozak treba da budes da pravis nalog da bi diskutovao na topic politika.
Bjezi doma, zena ceka rucak da joj skuvas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Isto je celav forum bez onih zelenh i crvenih traka ispod imena
Vala baš, ka' her Žiki brkove da obriješ.
Nikad udovoljit' nasemU narodU :)
Kukalo se godinu dana oko reputacija pa su uvedene nove koje nisu imali probleme na koje se dostina zalila.
Onda su pocele kritike kako nema smisla imat' dva sistema reputacija.
Sad su uklonio taj sistem koji je bio los a ostavio ovaj koji je dobar.
Al' opet ne valja izgleda.
https://youtu.be/VVP0UP_-hLs
Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
realno da ste htjeli ne bi mogli gore napravit no sad, no neko voli taj minimalizam
Kako sad bez onih crvenih kartona na brzinu da saznamo kad je neko nula (ili ispod nule) od covjeka? :joy:
To je to. Mi se vazda trudimo da odradimo sve sto je gore moguce pa nam je drago da cujemo da gore nije moglo.
A to da, nama uvijek treba neki indikator sirokih narodnih masa. Ne ulazis u butike u kojima nema ljudi, ne sjedis u lokale u kojima nema guzvi, ne pises svoje statuse nego kopiras tudje jer su 'dublji' od tvojih i sl. Mentalitet krda, bjese li...
Ostade mi reputacija da ne vidim od koga je.
Ovo Thanks je skroz bzv funkicja jer neko napise nesto i ne vrati se nikad na taj post da bi vidio da mu se neko zahvali. Sta on ima od tog Hvala kad nije vidio ko je zahvalan na tome i kad i na kojem postu. Siguran sam da takvih ima dosta. Reputacija je skroz ok bila i koliko toliko normalno mjerilo. I usput moze i komentar da se napise i tako. Totalno nisam znao da se ovo razmatralo, dao bih neku konstruktivnu kritiku. Ovako je skroz golo i bzv. Vracite reputaciju :D
Ja bih umjesto samo lajk opcije stavio više opcija npr: Lajk, bravo, tužno, zbunjeno i sl. i stavio bih neki emote.
Kad se ortaci sa foruma nadju pa lajkuju samo medjusobno, da stave i drugima makar tužno, pošto ne mogu da lupaju minuse... :D
Nešto ovako: (kad klikneš na emote piše ko je dao šta)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7af1849feb.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...39061d2da2.jpg
Šta mislite ? :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Niko srećniji od @only što se ukinula reputacija, prvi put u životu iz minusa izaša azaxaxaxa
Ne kapiram problem.
Uvijek mozes da vidis sve post-ove na kojima si se ti nekom zahvalio kao i sve svoje post-ove na kojima su se drugi zahvalili...
Tvoji postovi koji su dobili 'Thanks' --- https://forum.cdm.me/post_thanks.php...thanks&u=17484
Tvoje 'Thanks' dodijeljeno post-ovima drugih --- https://forum.cdm.me/post_thanks.php...r_gave&u=17484
Mjerilo cega tacno? Po kojim god paramatrima da gledas ovaj novi sistem je mnogo bolje mjerilo. Samo mozda treba da pogledas i gornjem desnom cosku post-a i vidis koliko se odredjeni clan puta zahvalio na drugim post-ovima a koliko su se puta njemu zahvalili.
Komentari mogu da se pisu na samim temama i tako podstakne konstruktivnija diskusija. A ako je nesto sto ne treba da bude javno, tu su privatne poruke. Ja znam kakva je bila vecina 'komentara' sa reputacijama i siguran sam da nam nista ne trebaju.
Pa da si pratio teme na kojima se diskutuje o planovima, predlozima, sugestijama i kritikama vjerovatno bi znao da se o tome prica vec duze vrijeme (makar godinu/dvije, da budem precizniji).
Stara reputacija se nece vracati. Nema dovoljne vecine :)
Bilo je i o tome price ali nije primjecena neka zainteresovanost za tako nesto. Naprotiv - vecina komentara je bila usmjerena ka tome da je tako nesto previse infantilno i da je sistem 'zahvalnica' sasvim dovoljan.
To ne iskljucuje mogucnost promjene ili unaprijedjenja ukoliko bude dovoljne zainteresovanosti i zelje za tako necim.
A dje... ja sam ti do kraja života u minus [emoji23]
Ja ovo zbog tebe najviše, uvijek bi imao od mene bravo emote, ali za troll [emoji16][emoji16] Poštenije vala ne može... [emoji16]
@Fidel Castro Kad na FB nije infantilno, ovdje tek nije, posebno na ove goruće teme oko politike [emoji16]
Kako god odlučite, samo dajem prijedlog. :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Htjedoh nešto da kažem, ali ne mogadoh se sjetit ničega što je manje bitno od reputacija, zahvalnica, forumaških spomenica '41...
Ako se što broji (a ne broji :) ), i ja sam više bio za rep, nego ovaj "lajk", mada ne znam ni što je muka da nisu mogli stajati oboje ka' do sad, n'o eto...
Hvala upravi foruma sto je uvela EDit na podforumu Buducnost Crne Gore
Kako to misliš uvela? Vazda ga je bilo.
Pogriješio je kolega u izboru riječi, nije "uvela", nego "vratila".
Dugo tebe nije bilo, propuštio si dosta.
Mada, simptomatično kako si se vrnuo čim su vratili edit, Majo, ti li si?
Izgleda da sam Zoran Cvijanović iz Mi nismo anđeli.
Ima li opcija da se određeni topik stavi na 'blok' tj. da ti ga uopšte ne prikazuje? Prevashodno me za tapatalk interesuje..
Moraćeš i dalje čitati političke teme,džabe ti je [emoji16][emoji16]
Sent from my KB2003 using Tapatalk