https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a40b0aa8ea.jpg
Printable View
Knjige s posvetom. ♡
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Permakultura. Radost življenja.
1 Majhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...89915ab70f.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...534f714ba0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bce7dcc895.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Kad me muško dobrovoljno služi endorfin na max.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Kad MC Sajsi veli ajde srpski rode vadi štek iz fioke. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jedan kolega koji izvor... smirenosti, neisfoliranosti, prirodnog i neusiljenog humora i jednostavnosti.
Smirenost uvijek liječi.
Gospodin
https://youtu.be/iT9CkYK5_vs?si=MYjss9mHwHYr6p_r
Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je, veli, svaki dan rođendan.
Idemo Niiišić!
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c8b54f206b.jpg
[emoji7][emoji7][emoji7]
LIJEPE VIJESTI IZ RIJEKE ŠKURDE - STIGLI GUŠČIĆI
https://radiokotor.info/clanak/drust...268;iĆi/0
Sent from my iPhone using Tapatalk
jooj, sto volim sto ja ne idem na pjacu pa mi uz kupljeni sir stigne i poklon
https://i.postimg.cc/9Qx820cp/IMG-0217.jpg
Moja kuma sam kosmos mi je poslao.Nas dvije ka ying&yang.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Emocionalno zreli ljudi. Volim. Vrlo. Cinjenica.
Ja baš volim avetinje. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
volim i ja, na par sati
Nosim i bez da pustim odma da ti kazem [emoji1]