Pšenična mi ne idu ljeti...
Heineken se puni u Srbiji - a nakon što sam ga probao direktno u fabrici u Holandiji nemam želju da kvarim utisak :mrgreen:
Mi A1 TT
Printable View
Pšenična mi ne idu ljeti...
Heineken se puni u Srbiji - a nakon što sam ga probao direktno u fabrici u Holandiji nemam želju da kvarim utisak :mrgreen:
Mi A1 TT
E kako sam uzivao juce, Terminal pub ima one smrznute case, od prvog do zadnjeg gutljaja led ledeni pivo...
Tvrdim da mucnina i glavobolja dolaze od onih zadnjih 3-4 gutljaja u casi, ono sto se ugrije...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mogu da potvrdim ovo
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...9b&oe=5BAB7F99
kako se tuborg iskvario, pa kao da je neko oprao noge i to flasirao, jedva sam gajbu za mjesec potrosio
To sam i ja primijetio za Tuborg, ka nekakva usfištala voda, ono nije pivo. Evo i sad mi se povraća kad pomislim.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Kvalitet piva varira.
Tuborg odavno ne valja boba ne valja.
Ја сам јуче пио Баварију после 100 година и части ми баш ми је фино легла.
Pih
Tuborg, bavaria ne mogu da podnesem. Takodje Carlsberg mi je odvratan isto
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
popih nAcas Leffe svijetlo u bocare , odavno ljepse pivo nisam pio . obraticemo paznju
sledeci put tamno da se proba i ako ne volim tamna piva previse
Odličnohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7132d7fe6d.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6012645635.jpg
Leglo i meni vala...
Kazem ja samo lefe i erdinger
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Po jedno za poluvrijeme :-)https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...97e9d44b78.jpg
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Kako cijenite Niksicko Tamno?
Vele da je jedino pivo iz niksicke pivare da je ostalo da valja.
Nefiltrirano u koje sam se kleo su totalno upropastili...
Popih peroni nastro... Onako, moze se popit.
Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
Nikšićko svijetlo u one male boce 0.33 je bilo top.
Sad su počeli da ga pakuju u zelene boce duguljaste ništa ne valja.
Tamno je standardno dobro a i nefiltrirano (samo je skupo).
Od stranih piva: Kozel, Paulaner, Peroni a fino mi legne i Heineken u staklene boce 0.33.
Ne znam đe ste to pročitali, saznali da se u Srbiju puni.
Niđe na bocu nema oznake po naški.
Fino crveno pivo... Pitko, laganog ukusa...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bbcf3e07af.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f63c87434c.jpg
8.5 majcin sine
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk